Demi Lovato nie radzi sobie z trzeźwością

Demi Lovato nie radzi sobie z trzeźwością
fot. Instagram / ddlovato © Wszelkie prawa zastrzeżone

Demi Lovato ciągle potrzebuje czasu by dojść do pełnego zdrowia. Gwiazda ma dość czytania w mediach o swoim odwyku i terapii i w ostrych słowach krytykuje prasę!

Ostatnio w prasie zachodniej pojawiły się informacje na temat problemów ze zdrowiem Demi Lovato.

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

Opisywano, że artystka nie radzi sobie podobno z trzeźwością. Artykuły wywołały serię wpisów artystki na Twitterze, w których odniosła się ona do zarzutów. 

▸ Przeczytaj również: Tove Lo dziękuje fanom

Po pierwsze Demi Lovato zapewniła, że artykuły są wyssane z palca, że rzekomy informator nie istnieje ponieważ ma nieprawdziwe informacje.

“Kocham moich fanów i nienawidzę plotkarskich serwisow. Nie wierzcie w to, co czytacie. Ludzie dosłownie wymyślają rzeczy, by tylko sprzedać newsa. To jest obrzydliwe” – czytam w jednym poście gwiazdy.

“Każde ‘źródło’, które chętnie pisze i sprzedaje historie blogom i tabloidom na temat mojego życia, nie jest tak naprawdę częścią mojego życia, ponieważ większość tego gówna, które widzę, jest kłamstwem. Więc news: wasze “źródła” są w błędzie” – czytamy dalej.

💕

“Bardzo chciałbym wyprostować wszystkie informacje na ten temat, ale dosłownie nic nikomu nie jestem winna. Nie zamierzam nikomu się tłumaczyć. Wszyscy moi fani muszą wiedzieć, że ciężko pracuję nad sobą, jestem szczęśliwa i czysta i jestem WAM wdzięczna za wsparcie.  Cieszę się, że mogę poświęcić ten czas, by być z rodziną, zrelaksować się, pracować nad moim umysłem, ciałem i duszą. Wrócę, kiedy będę gotowa. Chciałabym podziękować moim fanom za to wszystko. Jestem naprawdę wdzięczna. Tak bardzo was kocham  dziękuję ” – czytamy na Twitterze.

Demi Lovato zaznaczyła tez że, idzie jej całkiem dobrze i że potrzebuje jeszcze trochę czasu, by wrócić do działalności publicznej. Na koniec artytska stwierdziła, że kocha fanów, ale nienawidzi tabloidów.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską.

Jej płyta, “Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to “Tell Me You Love Me ” z 2017 roku. Amerykana pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie Christiny Aguilery, “Liberation”. 

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

Na ekranie Lovato można było oglądać w produkcjach “Glee”, “Od zmierzchu do świtu” i “Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”.

Demi Lovato można też usłyszeć w oryginalnej obsadzie animacji “Książę Czaruś” (“Charming”) opowiadającej nieco inną wersję klasycznej bajki. Oto okazuje się, że aż trzy księżniczki są narzeczonymi Księcia Z Bajki.

▸ Przeczytaj również: Azealia Banks ma świąteczną EP-ke “Icy Colors Change”

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie