MUZOTAKTMUZYKANowy singielRed Lips feat. Jan Borysewicz: Posłuchaj singla "Gdy nie dzwonisz"

Red Lips feat. Jan Borysewicz: Posłuchaj singla “Gdy nie dzwonisz”
R

W tym roku Redlipsowy Mikołaj jest hojny muzycznie!

REKLAMA
REKLAMA

Red Lips i Jan Borysewicz połączyli siły! Już teraz premiera nowego singla “Gdy nie dzwonisz” na MUZOTAKT.pl

Red Lips postanowili sprawić swoim fanom kolejny prezent. Razem z Janem Borysewiczem nagrali piosenkę zatytułowaną “Gdy nie dzwonisz”.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Azealia Banks ma świąteczną EP-ke “Icy Colors Change”

Stonowany utwór zawiera w sobie wszystko co charakterystyczne dla każdego z artystów.

Przypomnijmy, że pierwszy raz Red Lips i Jan Borysewicz spotkali się w 2016 roku, kiedy to współzałożyciel zespołu Lady Pank nagrywał płytę pt. „Kawa i dym”. Ruda wówczas została zaproszona do udziału w tym krążku i zaśpiewała utwór „Zostanę z Tobą na zawsze”.

Ponownie na jednej scenie stanęli podczas jubileuszowego koncertu Kombii „Królowie życia”, w którym wspólnie wykonali „Pokolenie”.

Dziś Red Lips i Jan Borysewicz prezentują nowy utwór pt. „Gdy nie dzwonisz”.

To autorska kompozycja Jana Borysewicza, do której tekst napisał Wojciech Byrski.

“Pierwsza jej studyjna wersja powstała już dosłownie w 24 godziny po tym, jak Janek przedstawił nam próbne nagranie linii melodycznej wraz z tekstem. Chwile później powstała gitarowa, a jednocześnie bardzo nastrojowa aranżacja, na której Ruda subtelnie położyła swój wokal” – wyznaje Łukasz Lazer.

“Po wysłuchaniu wspólnie z Jankiem stwierdziliśmy, że zabrzmiała jak polska Sheryl Crow. Wyszło pięknie” – dodaje producent, gitarzysta Red Lips.

“Jan Borysewicz to legenda polskiej muzyki rockowej, to dla mnie ogromny zaszczyt wykonywać jego utwór, jeszcze kilka lat temu nie śniłam nawet o tym, że będę miała okazje go poznać osobiście, teraz Janek gra solo we wspólnie wykonywanej przez nas piosence. To dla mnie coś naprawdę wyjątkowego i dlatego wybraliśmy na datę premiery równie wyjątkowe okoliczności. To nasz gwiazdkowy prezent dla fanów” – dodaje Ruda (wokalistka Red Lips).

▸ Przeczytaj również: Tove Lo dziękuje fanom

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA