Prawdziwy przyjaciel Jay-Z zapłacił podatki za Lil Wayne’a

Mahershala Ali i Danny Glover zapowiadają płytę Jay Z Jay-Z
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jay-Z zapłacił ogromny podatek, który Lil Wayne winny był urzędowi podatkowemu.

Choć Jay-Z i Lil Wayne w przeszłości wydawali piosenki przeciwko sobie (“It’s Good” Wayne’a z 2011 oraz “La Familia” Jaya-Z z 2013 roku) ewidentnie nie przeszkadza to w przyjaźni. 

▸ Przeczytaj również: Britney Spears w Las Vegas (zobacz próby do Britney: Domination)

Lil Wayne zalegał z podatkami za 2008 roku na kwotę 3,35 miliona dolarów oraz za 2,25 miliona za 2009 rok oraz miła tekże stare zaległosci jeszcze z 2002 roku.

W efekcie suma urosła do 7,72 miliona dolarów. Całą tę kwotę spłacił za Wayne’a Jay-Z.

– Są na świecie tacy ludzie jak Jay-Z. Pomógł mi gdy byłem na dnie – mówił Wayne podczas koncertu w Chicago na początku tygodnia.

– Jay nie chciał żebym o tym mówił. Zapłacił za mnie podatki. Jest prawdziwym przyjacielem.

Ostatni album Lil Wayne’a “Tha Carter V” ukazał się 28 września.

Na dorobek rapera składa się 12 długogrających płyt. Poprzednia odsłona serii “Carter” – “Tha Carter IV” – miała premierę w sierpniu 2011 roku. Od 2015 roku Lil Wayne udzielał się w co najmniej 20 piosenkach innych wykonawców. Jak choćby w kompozycji “No Problem” Chance the Rappera.

▸ Przeczytaj również: Cardi B zmienną jest pod wpływem prezentów! Wróciła do Offseta?

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!