“Wodospady” zapowiadają debiutancki album Sonbird

Premiera płyty zatytułowanej "Głodny" zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku.

Sonbird ruszają w jesienną trasę koncertową
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

“Wodospady” to najnowszy singel zespołu Sonbird, do którego przygotowano wideo z kina Sława.

Utwór “Wodospady” zapowiada debiutancki album Sonbird. Będzie to muzyczny zapis dotychczasowej drogi zespołu, która mimo tego, że jest krótka, jest także pełna sukcesów. Tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem, tworzących album, do którego będzie chciało się wracać.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello jeździ na nartach (WIDEO)

Do singla “Wodospady” powstał obraz zarejestrowany w Kinie Sława w Międzyrzecu Podlaskim. W nagraniu gościnnie udział wzięła wiolonczelistka Krystyna Wiśniewska. Za wideo odpowiedzialny jest Łukasz Mateusiak.

Kino Sława stało się już, w pewnym sensie, symbolem wytwórni Jazzboy. Wcześniej swoją live sesje zarejestrował tam między innymi Kortez.

Na początku lipca do sprzedaży trafiło miniwydawnictwo “Sonbird EP”. “Sonbird EP” zawiera trzy single zespołu (“Ląd”, “Głodny”, najnowszy “Hel”) oraz dwa bonusowe nagrania w specjalnych wersjach. “Ląd LIVE”, to ponad pięciominutowa kompozycja, która została zarejestrowana podczas Off Sesji w ramach tegorocznej edycji Off Scena (Netia Off Camera), a także rework singla “Głodny” w nowej, odświeżonej aranżacji.

▸ Przeczytaj również: Britney Spears w Las Vegas (zobacz próby do Britney: Domination)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata gwiazd? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!