Zaśpiewaj “Bohemian Rhapsody” w kinie

Bohemian Rhapsody Freddie Mercury Queen
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Jeśli jesteś jednym z miliona Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii będziesz mógł zaśpiewać przeboje Queen w kinach. Wszystko za sprawą filmu Bohemian Rhapsody.

Dystrybutor filmu “Bohemian Rhapsody” w Wielkiej Brytanii postanowił uatrakcyjnić nieco projekcje i dorobił napisy do piosenek (choć jak wiadomo większość Anglików zna teksty Queen) i dodatkowo na pokazach widzowie będą zachęcani do tego, by śpiewali razem z bohaterami filmu.

▸ Przeczytaj również: Pech to nie grzech muzyka z filmu

Pokazy “Bohemian Rhapsody” w wersji do śpiewania zaczną się 11 stycznia 2019 roku.

Listę kin można znaleźć na tej stronie

Niedawno piosenka “Bohemian Rhapsody” została najczęściej pobieraną cyfrowo kompozycją z XX wieku, a film “Bohemian Rhapsody” pobił inny rekord. Stał się najbardziej dochodową muzyczną produkcją w historii. Wcześniej rekord należał do musicalu “Mamma Mia”. Jeśli chodzi o stricte muzyczne biografie najwyżej do tej pory znajdował się film “Straight Outta Compton” opowiadający o grupie N.W.A.

W roli głównej w “Bohemian Rhapsody” występuje znany z serialu “Mr. Robot”, Rami Malek. Partnerują mu Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon). Udział potwierdzili także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech, Aaron McCusker i Aidan Gillen.

Akcja filmu skupia się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku. 

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello jeździ na nartach (WIDEO)

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity jak “Bohemian Rhapsody”, “We Are The Champions”, “Under Pressure”, “Radio Ga Ga”, “A Kind Of Magic”, “I Want It All” czy “Innuendo”. Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata gwiazd? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!