Natalia Kukulska prezentuje nowy teledysk do singla Rekonstrukcja

Obraz do piosenki „Rekonstrukcja" porusza dość trudny i dyskusyjny temat...

Natalia Kukulska powraca z nowym teledyskiem, który powstał do utworu pt. „Rekonstrukcja”. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Natalia Kukulska opublikowała teledysk do piosenki “Rekonstrukcja”, pochodzącego z wydanego we wrześniu 2017 roku albumu „Halo tu Ziemia”. 

▸ Przeczytaj również: Pech to nie grzech muzyka z filmu

Obraz do piosenki „Rekonstrukcja” porusza dość trudny i dyskusyjny temat, który ubrany w artystyczna formę, staje się mniej dosłowny i pozostawia pole do interpretacji. Rzecz o podejściu do mijającego czasu, o walce za wszelką cenę o młody, idealny wygląd, którego kanony doprowadziły do produkcji klonów. Dlaczego za wszelką cenę, często kosztem zdrowia i narażając się na niebezpieczeństwo, okaleczamy ciało? Szukamy szczęścia stawiając na coś bardzo nietrwałego i wydaje nam się, że ta powierzchowna rekonstrukcja będzie do niego kluczem.

“Podnieść na duchu muszę ducha (… ) bo wciąż na ducha jest posucha” – tym przesłaniem kończy się utwór. 

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello jeździ na nartach (WIDEO)

Tekst utworu jest autorstwa Natalii zaś muzykę stworzyła wspólnie z mężem, Michałem Dąbrówką. Natalia jest też autorką koncepcji teledysku a za scenariusz i współreżyserię odpowiada jej wieloletnia przyjaciółka, Patrycja Woy.

„Rekonstrukcja” to obraz, którego artystki pragnęły się podjąć również jako kobiety. Kobiety, które obiecały sobie nie dać się zwariować presji młodego wyglądu za wszelką cenę.

Płytę “Halo, tu ziemia!” można kupić tutaj:
https://kulturalnysklep.pl/wyszukaj/kukulska

▸ Przeczytaj również: Alvaro Soler zaśpiewał w Zakopanem z playbacku? (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata gwiazd? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie