Kanye West i Kim Kardashian będą mieli czwarte dziecko

Kanye West kupił prezent dla dla Kim Kardashian za 200 tysięcy dolarów!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kanye West i Kim Kardashian spodziewają się czwartego dziecka. Chłopiec urodzi się w okolicach maja.

Podobnie jak w przypadku urodzonej w styczniu 2018 roku dziewczynki Chicago West, także chłopiec urodzi się dzięki pomocy surogatki.

Rodzice zdecydowali się na taki krok z powodu problemów Kim Kardashian podczas pierwszych dwóch ciąż. Muzyk i gwiazda telewizyjnego show mają pięcioletnią córkę North, oraz 3-letniego syna Sainta.

▸ Przeczytaj również: Pech to nie grzech muzyka z filmu

Kim Kardashian najbardziej znana jest z programu “Keeping Up with the Kardashians”. W 2018 roku wystąpiła w epizodycznej roli w filmie “Ocean’s 8”.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello jeździ na nartach (WIDEO)

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy.

Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn “Time” dwukrotnie zamieścił go na liście “100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku.

Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego ósmy krążek to “ye” z czerwca 2018 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!