Bebe Rexha w Sylwestra wyglądała jak milion dolarów (ZDJĘCIA)

Bebe Rexha
Bebe Rexha fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Bebe Rexha pojawiła się jako muzyczny gość na Time Sqaure. Wokalistka wyglądała olśniewająco. Zobaczcie zdjęcia na MUZOTAKT.pl

Bebe Rexha była jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej w Nowym Jorku na Times Square. Piosenkarka pojawiła się w odważnej kreacji i wykonała utwór „Imagine” Johna Lennona przed 60-sekundowym odliczaniem przed wypuszczeniem kryształowej kuli.

Wśród gwiazd sylwestrowej nocy znaleźli się również: Snoop Dogg, Sting czy Christina Aguilera.

Bebe Rexha na Time Sqaure

“Marzenia się spełniły. Nie myślę o żadnym innym spędzaniu sylwestra niż na Times Square” – wyznała piosenkarka. 

“Nie dostałam żadnego buziaka o północy, ale wy jesteście dla mnie jak pocałunek. Kocham was wszystkich” – dodała gwiazda.

Do tej pory piosenkarka sprzedała ponad 10 milionów singli. Na kanałach YouTube/VEVO utwory Amerykanki odtworzono blisko 2 miliardy razy. Przez lata pisała piosenki dla innych gwiazd. Na koncie ma hity “Me, Myself & I”, “No Broken Hearts” i “In the Name of Love”.

▸ Przeczytaj również: Nicki Minaj pobije historyczny rekord?

https://www.instagram.com/p/BsFQBs2H5sD/
https://www.instagram.com/p/BsFYlRynXDp/
https://www.instagram.com/p/BsHMwAVnZqC/

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!