MUZOTAKTNEWSYFilmAwkwafina w "Jumanji 3"

Awkwafina w “Jumanji 3”
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Raperka i aktorka Awkwafina dołączyła do obsady filmu “Jumanji 3”.

Pierwsza wersja nowego scenariusza wyszła spod pióra Jake’a Kasdana. Z reżyserem ponownie pracują także Jeff Pinkner i Scott Rosenberg.

REKLAMA

Dwayne Johnson nie omieszkał zażartować z Kevina Hearta donosząc, że jego bohater umiera w ciągu pierwszych 15 sekund filmu. 

▸ Przeczytaj również: Nicki Minaj pobije historyczny rekord?

Wiadomo, że w nowym filmie Jumanji 3 zagrają Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black oraz Karen Gillan. Premiera filmu zapowiedziana jest na grudzień.

Materiały promocyjne partnera

W sequelu obrazu z 1995 zamiast planszówki mamy klasyczną grę wideo z lat 90., a dzieciaki zamieniają się w bohaterów z gry. Na ekranie śledzimy przygody Spencera, który zostaje wielkim odkrywcą (Dwayne Johnson), Fridge’a, który okazuje się małym geniuszem (Kevin Heart), Bethany, która zmieniła się w profesora (Jack Black) i Marthę, której przypadła rola wojowniczki (Karen Gillan). Film zarobił na całym świecie 961 milionów dolarów.

Awkwafina znana jest z filmu “Bajecznie bogaci Azjaci”. Artystka, która naprawdę nazywa się Nora Lum w 2018 roku zaprezentowała EP-kę “In Fina We Trust”.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA