Dermot Kennedy z przytupem rozpoczyna 2019 rok

Dermot Kennedy udostępnił utwór uwielbiany przez fanów w wydaniu koncertowym
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Dermot Kennedy udostępnił utwór uwielbiany przez fanów w wydaniu koncertowym: „For Island Fires and Family”. Zobaczcie wideo na MUZOTAKT.pl

Premierze „For Island Fires and Family” towarzyszy także kompilacja wszystkich dotychczasowych oficjalnie wydanych utworów Dermota Kennedy’ego.

▸ Przeczytaj również: Nicki Minaj pobije historyczny rekord?

Dla irlandzkiego wokalisty 2019 z pewnością okaże się przełomowy – jego najnowszy singiel „Power Over Me” pnie się na szczyt list przebojów w wielu krajach, również w Polsce.

Artysta został uwzględniony również na długiej liście prestiżowego plebiscytu BBC Sound of 2019.

Dermot Kennedy zajął pierwsze miejsce w plebiscycie NPR na najlepszego nowego artystę, a YouTube Music, MTV oraz Ticketmaster wyróżniły Kennedy’ego jako artystę, którego karierę należy śledzić. 

Za reżyserię teledysku do „For Island Fires and Family” odpowiada Brendan Canty, który wcześniej zrealizował m.in. klip „Take Me To Church” Hoziera. Zdjęcia powstały na Inis Mór na zachodnim wybrzeżu Irlandii. To także lokalizacja, do której Dermot nawiązuje w tytule utworu. Jak przyznaje sam artysta, Inis Mór to wyjątkowe miejsce, z którym wiąże się wiele ważnych wspomnień.

▸ Przeczytaj również: Sławomir zgarnie fortunę za Sylwestra! “Miłość w Zakopanem”…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie