Doda podglądana w hotelu! – “byłam nago!”

Zdjęcia do Pitbull. Ostatni pies zakończone. Doda trzymana na muszce!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Doda wraz ze swoim mężem spędza urlop w Dubaju. W hotelowym pokoju piosenkarce przytrafił się niezwykły incydent. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Doda wraz z Emilem Stępniem udała się na Sylwestra do Dubaju. Para świętowała Nowy Rok w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pod palmami.

▸ Przeczytaj również: Nicki Minaj pobije historyczny rekord?

Doda w Dubaju

Poza zabawą i zwiedzaniem piosenkarka na miejscu robi wstępne rozeznanie przed produkcją filmową “Dziewczyny z Dubaju”. Wraz z mężem chce wyprodukować film o tzw. “aferze dubajskiej”, którą w 2015 roku żyła cała Polska. Bohaterkami były polskie gwiazdeczki i modelki prostytuujące się w Dubaju.

Oprócz pracy w wolnym czasie gwiazda chodzi na romantyczne kolacje z mężem, zwiedza okolice i spędza czas w hotelowym pokoju.

Jednego ranka gwiazda miała nieprzyjemną sytuację, kiedy była tylko w bikini. Dorota Rabczewska dostrzegła mężczyznę, który mył jej okno będąc zawieszony na specjalnym rusztowaniu.

“Jeszcze przed chwilą byłam nago!” – rzekła Doda w nagraniu.

Śmiejąc się z zaistniałej sytuacji, zaczęła machać do mężczyzny. Jednak bezskutecznie, ponieważ mężczyzna jej nie widział. Doda błyskotliwie stwierdziła, że pewnie ma do czynienia z “lustrem weneckim”.

“I po co ja wciągałam brzuch” – dodała zawiedziona piosenkarka.

▸ Przeczytaj również: Sławomir zgarnie fortunę za Sylwestra! “Miłość w Zakopanem”…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!