Siostry Kim Kardashian chcą zajść w ciąże. Co na to Travis Scott i Tristan Thompson?

Święta gwiazd! Wszystko gotowe? Sprawdzamy!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Siostry Kim Kardashian chcą też mieć dzieci. Fani pytają, czy wszystkie naraz zajdą w ciąże?! Czy Kylie Jenner i Khloe Kardashian będą miały drugie dziecko?!

Kim Kardashian i Kanye West będą mieli czwarte dziecko, o czym informowali już od dawna, lecz nikt nie brał tego na serio. Głównie z problemów małżeńskich, jakie w ostatnim czasie panowały.

Para będzie miała chłopca, które urodzi się przy pomocy surogatki. Data narodzin została wyznaczona na maj. Siostry Kardashian, Kylie Jenner i Khloe Kardashian pozazdrościły i cały czas myślą o kolejnej ciąży. Obydwie urodziły pierwsze córki. Siostry uważają, że świetnie mieć dzieci w podobnym wieku, więc decyzja wydaje się naprawdę być poważna.

▸ Przeczytaj również: Alvaro Soler odpowiada na zarzuty śpiewania z playbacku!…

Kylie Jenner i Khloe Kardashian w ciąży?

“Czwarte dziecko, które Kim i Kanye będą mieć w tym roku, mocno wpływa na jej siostry i ich ciążowe plany” – zdradza informator E!News.

“Wszystkie kochają być w ciąży w tym samym czasie i wszyscy chcą, by dzieci były w podobnym wieku. Wszyscy żartują na temat kolejnych ‘trojaczków'”

Co na to Travis Scott i Tristan Thompson?

Travis Scott w niedalekiej przyszłości planuje oświadczyć się Kylie Jenner i wziąć z nią ślub! – wyznał w wywiadzie dla Rolling Stone. Raper myśli też o powiększeniu rodziny. Tristan Thompson nie wypowiada się póki co na ten temat.

▸ Przeczytaj także: Doda podglądana w hotelu! – “byłam nago!”

https://www.instagram.com/p/Br05dn-nab0/
https://www.instagram.com/p/Br2ruIxAKMj/
https://www.instagram.com/p/Br3l0Qynuwm/?utm_source=ig_embed

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata gwiazd? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!