Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie! Zostali ewakuowani?! (ZDJĘCIA)

Iga Lis i Taco Hemingway na Instagramie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Iga Lis i Taco Hemingway wybrali się na urlop do Tajlandii. Bezpiecznie dotarli na wyspę Ko Samui. Niestety ich zaplanowany pobyt został niespodziewanie przerwany.

Iga Lis i Filip Szcześniak znany jako Taco Hemingway wybrali się na romantyczną podróż do Tajlandii. Oboje uwielbiają podróże, para zwiedziła między innymi już Stany Zjednoczone czy Maroko.

Teraz para postanowiła zwiedzić Azję. Razem wyruszyli na wyspę Ko Samui. Niestety ich romantyczny pobyt w Azji został niespodziewanie przerwany.

▸ Przeczytaj również: Alvaro Soler odpowiada na zarzuty śpiewania z playbacku!…

Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie

Jedna z najgorętszy par młodego pokolenia musiała przerwać swój noworoczny urlop w Tajlandii. Warunki pogodowe nie sprzyjają bezpieczeństwu. Na wyspie pojawiła się pierwsza od 30 lat burza tropikalna, którą nazwano Pabuk. Silny wiatr, ulewny deszcz i ogromne fale, które spowodują powodzie w najbliższych godzinach zmusiły lokalne władze do ewakuacji mieszkańców.

▸ Przeczytaj także: Doda podglądana w hotelu! – “byłam nago!”

Iga Lis Instagram

Na Instastories Igi Lis możemy zobaczyć, że burza tropikalna dotarła już na wyspę. Na drugim zdjęciu widzimy jak przebywają prawdopodobnie na lotnisku. Z zagrożonych terenów ucieka tysiące turystów.

Czy  uda im się bezpiecznie opuścić Tajlandię?

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!