Jessie J przeżyła dramat. Z tego powodu znika z social mediów

Jessie J kończy z social mediami
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jessie J to kolejna z gwiazd, która postanowiła zrobić sobie przerwę od portali społecznościowych. Popularna wokalistka przeżyła osobisty dramat. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Jessie J (30 l.) postanowiła zniknąć z mediów społecznościowych, ponieważ przeżyła osobistą tragedię.

Piosenkarka chce się skupić na sobie i być wśród najbliższych. Więcej czasu chce też poświęcić związku z Channingiem Tatum.

▸ Przeczytaj również: Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie!…

Jessie J kończy z social mediami. Co się stało?

„Rozpoczęcie Nowego Roku z nieoczekiwanymi i trudnymi sprawami osobistymi sprawiły, że chcę być bardziej obecna w prawdziwym życiu” – napisała wokalistka.

Pod koniec 2018 roku artystka straciła bliską osobę. Był to ochroniarz z jej ekipy, z którym współpracowała wiele lat. Oboje bardzo się przyjaźnili. Dave był dla niej jak rodzina!

“Chcę spędzić więcej realnego czasu z ludźmi, których kocham, a także z samą sobą. To powód, dla którego robię porządną przerwę od mediów społecznościowych” – dodała gwiazda.

Jessie J zasłynęła przebojem Jessie J “Do It Like a Dude”.

Ostatnia, trzecia w dorobku płyta Angielki to “Sweet Talker”. Longplay miał premierę w październiku 2014 roku. W 2015 roku wypuściła singel “Flashlight” z soundtracku do musicalu “Pitch Perfect 2”. W październiku 2018 roku wydała świąteczny album pt. “This Christmas Day”. Album promował singiel wraz z teledyskiem “Santa Claus Is Comin’ to Town”.

“Uwielbiam Boże Narodzenie i jestem przeszczęśliwa, że wreszcie miałam okazję nagrać świąteczny album” – wyznała Jessie J.

▸ Przeczytaj również: Alvaro Soler odpowiada na zarzuty śpiewania z playbacku!…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie