Julia Wieniawa ostro atakuje Antka Królikowskiego! Co mu zarzuca?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski toczą wojnę
fot. Instagram © Wszelkie prawa zastrzeżone

Julia Wieniawa i Antek Królikowski toczą wojnę?! Ich konflikt narasta? Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Julia Wieniawa (21 l.) i Antek Królikowski nie schodzą z pierwszych stron gazet. Jak wiemy tuż przed Świętami Bożego Narodzenia gwiazda rozstała się z Antkiem Królikowskim. Informacja o rozpadzie związku wstrząsnęła polskim Internetem.

I choć oboje tego nie potwierdzili wszystko stało się jasne, gdy Antek opublikował klip urodzinowy. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to pożegnalne wideo. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

▸ Przeczytaj również: Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie!…

Julia Wieniawa toczy wojnę z Antkiem Królikowskim?!

Para po dwóch latach postanowiła się rozstać, głównie z powodu braku czasu dla siebie. Oboje są zajęci karierą i nie mają czasu na prywatne życie.

Para kilkakrotnie próbowała ratować związek, w ostatnim czasie wyjechali nawet razem na urlop do Dubaju. Jednak ostatecznie po powrocie do kraju stwierdzili, że ich związek nie ma przyszłości.

Bliskie osoby z otoczenia pary zapewniały, że wszystko odbyło się w zgodzie i przyjaźni. Teraz jednak zrobiło się głośno, gdy popularna aktorka z “Rodzinki.pl” skomentowała jedno zdjęcie Antka.

“Odpisuj mi na wiadomości a nie udawaj, że twoje życie jest piękne” – napisała Julia Wieniawa pod zdjęciem Antka Królikowskiego na Instagramie.

Komentarz szybko zniknął, lecz bez problemu w sieci można znaleźć screeny. Czyżby komuś tu puściły nerwy?

▸ Przeczytaj również: Alvaro Soler odpowiada na zarzuty śpiewania z playbacku!…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie