MUZOTAKTNEWSYGwiazdySelena Gomez wydaje fortunę! Nie uwierzycie, na co (ZDJĘCIA)

Selena Gomez wydaje fortunę! Nie uwierzycie, na co (ZDJĘCIA)
S

REKLAMA
REKLAMA

Selena Gomez regularnie uczęszcza do klubu fitness, gdzie pod opieką trenerów pracuje nad formą ciała. Ile na to wydaje i jak wygląda? Sprawdźcie już teraz na MUZOTAKT.pl

Selena Gomez (26 l.) choć unika mediów jak ognia to paparazzi udało się przyłapać jak gwiazda regularnie uczęszcza do klubu fitness.

Ostatnie miesiące dla piosenkarki nie były łatwe. Głośne rozstanie z Justinem Bieberem, którym żył cały świat. Następnie załamanie nerwowe… Gwiazda musiała się uporać z wieloma rzeczami w życiu prywatnym. Na szczęście swój spokój odnalazła w sporcie. i Choć od dawna ćwiczyła, to teraz postanowiła zająć się tym profesjonalnie.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Alvaro Soler odpowiada na zarzuty śpiewania z playbacku!…

Selena Gomez zdrowie

Piosenkarka zaczęła bardzo mocno dbać o siebie i o swoje zdrowie. Jak podają zachodnie media do jej ulubionych zajęć należy Pilates. Ten uniwersalny trening wzmacnia wszystkie mięśnie ciała.

Gwiazda ćwiczy codziennie i wydaje na to majątek. Jedna godzina z trenerem personalnym kosztuje aż 300 dolarów, czyli ponad 1100 zł. Miesięcznie wychodzi około 9 tysięcy dolarów (ponad 33 tysiące złotych). Suma naprawdę zawrotna! Lecz dla Sel koszty się nie liczą, a efekty. I co ciekawe nie chodzi tu o formę sylwetki, a raczej o sesję terapeutyczną. Ma to wpłynąć na lepsze zdrowie psychiczne artystki.

„Selena uwielbia, jak pot oczyszcza jej ciało i czuje się znacznie lepiej, odkąd regularnie uczęszcza na treningi” – wyznał informator serwisu E!News.

Fani wciąż czekają na nowy materiał muzyczny i nową trasę koncertową. Może to też wpłynie na lepszą kondycję na scenie. Bardzo mocno kibicujemy!

Zobaczcie zdjęcia poniżej! Wygląda świetnie?!

▸ Przeczytaj również: Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie!…

https://www.instagram.com/p/Br_PS7IBoEq/
https://www.instagram.com/p/Br-4eifhR_7/
https://www.instagram.com/p/Br-3-reh7bZ/

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA