Drake w ogniu krytyki. Wyciekło nagranie jak całuje 17-latkę (WIDEO)

Drake na jednym z ostatnich swoich koncertów pocałował nieletnią fankę
fot. Youtube / Twitter © Wszelkie prawa zastrzeżone

Drake na jednym ze swoich koncertów pocałował nieletnią fankę. Do tego skomplementował jej piersi. Nagranie wyciekło do sieci. Zobaczcie je na MUZOTAKT.pl

Drake (32 l.) został mocno skrytykowany za pocałunek nieletniej fanki! Nagranie z koncertu wyciekło do sieci, a wszystko wydarzyło się w 2010 roku.

To nie pierwszy raz, gdy raper jest oskarżany o relację z niepełnoletnimi kobietami. Fani mocno zarzucają, że gustuje w młodych dziewczynach.

Jakiś czas temu głośno było o Kanadyjczyku, kiedy zaprzyjaźnił się z 14-letnią aktorką serialu “Stranger Things”. Ludzie z otoczenia donosili, że raper udziela jej niestosownych porad dotyczących chłopców.

▸ Przeczytaj również: Alvaro Soler odpowiada na zarzuty śpiewania z playbacku!…

Drake popełnił przestępstwo?!

Na poniższym nagraniu widzimy jak raper całuje młodą dziewczynę, którą zaprosił na scenę. Gdy dowiaduje się od Niej, że ma skończone zaledwie 17 lat robi to po raz kolejny. Można też zauważyć, że muzyk dotyka piersi młodej kobiety.

Tocząc rozmowę mocno sobie żartuje: “Mogę iść za to do więzienia?!”. Kontynuując flirt dopowiada ze sceny: “Dlaczego wyglądasz tak?”.

“Nie mogę czuć się w żaden sposób winny, ponieważ to było bardzo zabawne. Podobał mi się też dotyk twoich piersi, za co Ci dziękuję” – dodał ze sceny wywołując ogromne poruszenie wśród publiczności.

Pod filmem posypało się mnóstwo negatywnych komentarzy. Czy Drake złamał prawo?! Koncert miał miejsce w stanie Kolorado, tam tzw. wiek przyzwolenia wynosi 17 lat.

▸ Przeczytaj również: Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie!…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie