Janelle Monáe z Zoë Kravitz (WIDEO)

Janelle Monáe prezentuje nowy teledysk, w którym gościnnie udziala się Zoë Kravitz
fot. screen YT © Wszelkie prawa zastrzeżone

Janelle Monáe opublikowała klip do piosenki “Screwed”. Teledysk, w którym występuje także aktorka Tessa Thompson został wyjęty z filmu “Dirty Computer”. 

Janelle Monáe prezentuje nowy teledysk, w którym gościnnie udziala się Zoë Kravitz.

▸ Przeczytaj również: Alvaro Soler odpowiada na zarzuty śpiewania z playbacku!…

Bohaterką filmu jest żyjącą w przyszłości Jane 57821 (Janelle Monáe), która podobnie jak inni członkowie społeczeństwa nazywana jest komputerem. Film porusza problemy tożsamości i wolności w społeczności kontrolowanej przez maszyny na usługach rządu. W 48-minutowym filmie gra też Tessa Thompson. Za reżyserię odpowiadają Andrew Donoho i Chuck Lightning. Film można obejrzeć poniżej.

Longplay “Dirty Computer” ukazał się 27 kwietnia 2018 roku.

Janelle Monáe porównywana jest do Grace Jones i do Lauryn Hill. Odkrywcą jej talentu był Big Boi z Outkast, który pozwolił jej zaśpiewać w dwóch utworach na soundtracku do filmu “Idlewild”. W 2007 roku artystka wydała EP-kę “Metropolis”. Jej długogrający album, “The ArchAndroid”, miał premierę trzy lata później. W 2013 wydała drugi longplay, “The Electric Lady”. Zaśpiewała też w przeboju “We Are Young”. 

Janelle Monáe jest również aktorką. Jej ostatnie projekty to animacja “UglyDolls”, “Zakochany kundel” oraz biograficzny film “Harriet”.

▸ Przeczytaj również: Jessie J przeżyła dramat. Z tego powodu znika…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie