Doda uprawiała seks na swoim koncercie! Gwiazda szokuje

Doda
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Dorota Doda Rabczewska choć w ostatnich latach bardzo się uspokoiła i jak widać bardzo dojrzała, to nadal drzemie w Niej prawdziwy rock’n’roll. Seks w trakcie mi nie przeszkadza – wyznała gwiazda.

Doda (34 l.) w jednym z wywiadów wyznała szczerze, że seks w garderobie w trakcie koncertu w ogóle jej nie przeszkadza. I choć wielu trenerów sportowych czy wokalnych nakazuje wstrzemięźliwość, gwiazda nie ma z tym problemu.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry gra w Final Fantasy (WIDEO)

Doda odważnie

Piosenkarka zdradziła w programie “Bywanie na dywanie” (Nowa TV), że seks jej nie przeszkadza nie tylko przed występem, ale w trakcie trwania koncertu.

“Z tego, co pamiętam – to mi nawet w trakcie nie przeszkadza” – odpowiedziała w wywiadzie. Piosenkarka w dalszej części podkreśla, że to już jednak przeszłość.

“No bywało… zawsze mam te 2 minutki dla siebie – rock and roll” – dodała żartobliwie gwiazda.

Cały wywiad można obejrzeć pod adresem:
http://www.nowa.tv/program/bywanie-na-dywanie,21/59524/

Doda lubi zaskakiwać swoich fanów i zawsze szczerze odpowiada na pytania. Dla niej nie ma tematów tabu. „Jestem superkochanką i bardzo wyzwoloną osobą” – mówiła o sobie dwa late temu.

Doda powraca

Przypomnijmy, że jutro wokalistka wraca z Dubaju do kraju. Po powrocie rozpoczyna promocję swojej najnowszej płyty “Dorota”. Album zawierający 13 piosenek pojawi się na półkach sklepowych już 25 stycznia.

Płytę w preorderze możecie zamówić tutaj: 
https://kulturalnysklep.pl/muzyka/dorota-doda

▸ Przeczytaj również: Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie!…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie