Tekashi69 (6ix9ine) w więzieniu, ale w dobrym nastroju (ZDJĘCIE)

6ix9ine przekłada premierę płyty
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Do sieci trafiło zrobione w więzieniu zdjęcie rapera 6ix9ine. Tekashi69 od listopada 2018 roku przebywa w areszcie. Jak się czuje?

Fotografię na swoje konto wrzuciła dziewczyna 6ix9ine, na którym widać, że Tekashi69 radzi sobie całkiem nieźle.

▸ Przeczytaj również: Alvaro Soler odpowiada na zarzuty śpiewania z playbacku!…

Już z aresztu, w listopadzie, wydał debiutancki album, “Dummy Boy”. Na albumie znalazło się 13 kompozycji, w których udzielają się m.in. Nicki Minaj, Kanye West, A Boogie Wit Da Hoodie oraz Tory Lanez. 

6ix9ine został aresztowany 19 listopada w wyniku dochodzenia prowadzonego przez prokuraturę w Nowym Jorku, ATF (Biuro ds. Alkoholu, Tytoniu, Broni Palnej oraz Materiałów Wybuchowych) oraz agentów Homeland Security Investigations.

Tekashi69 w więzieniu

Muzyk został oskarżony o uczestnictwo i kierowanie gangiem Nine Trey Gangsta Bloods. Raperowi grozi nawet dożywocie. Poza 6ix9ine aresztowani zostali jego (byli) współpracownicy: menedżer Shottie (Kifano Jordan), Faheem Walter (znany jako Crippy), Jensel Butler (znany jako Ish), Jamel Jones (znany jako Mel Murda) oraz Fuguan Lovick (znany jako Fu Banga).

Początkowo Tekashi69 trafił do więzienia na Brooklynie.

Jak twierdzi adwokat muzyka Lance Lazzaro Tekashi69 został przeniesiony do innego ośrodka z powodu gróźb ze strony gangu. Nowe bywa wykorzystywane dla świadków koronnych. 6ix9ine ani żaden z jego byłych współpracowników nie przyznali się do winy. Początek procesu zaplanowana na wakacje 2019 roku. 

▸ Przeczytaj również: Jessie J przeżyła dramat. Z tego powodu znika…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie