Apodyktyczna Lindsay Lohan w nowej roli (WIDEO)

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lindsay Lohan zapowiada swój nowy program w MTV o tytule “Lindsay Lohan’s Beach Club”. Zobaczcie nagranie promocyjne na MUZOTAKT.pl

Lindsay Lohan (32 l.) jest właścicielką klubu nocnego w Atenach, a także ośrodka wypoczynkowego na Rodos. Nowa inwestycja to Lohan Beach House na wyspie Mykonos. I to właśnie w nowym ośrodku Lohan rozgrywa się program “Lindsay Lohan’s Beach Club”.

▸ Przeczytaj również: Alvaro Soler odpowiada na zarzuty śpiewania z playbacku!…

Artystka wybierze ludzi, którzy będą ambasadorami jej przedsięwzięcia i będą musieli radzić sobie z codziennymi obowiązkami obsługujących nocny klub, ekskluzywne spa oraz restaurację. Oczywiście gwiazdą programu będzie sama Lindsay Lohan.

W ramach promocji programu, który zadebiutuje już dziś artystka opublikowała klip, w którym wykorzystała swoją starą, pasującą do chwili, piosenkę “Bossy”

Lindsay Lohan pojawiła się ostatnio gościnnie w serii “Dwie spłukane dziewczyny”, a wokalnie na albumie “Paper Gods” Duran Duran.

Na muzyczny dorobek 32-latki składają się krążki “Speak” (2004) i “A Little More Personal (Raw)” (2005). Ostatnio zajęta była na planie serialu “Sick Note”.

▸ Przeczytaj również: Jessie J przeżyła dramat. Z tego powodu znika…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie