Lady Gaga zaliczyła wpadkę na Złotych Globach (ZDJĘCIE)

Lady Gaga zapomniała o swoim partnerze
fot. Instagram © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lady Gaga zapomniała o swoim partnerze, z którym śpiewa przebój z filmu “Narodziny gwiazdy”. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Lady Gaga (32 l.) odbierając nagrodę na uroczystej gali Złotych Globach zapomniała podziękować gwiazdorowi country, Bradleyowi Cooperowi.

Przypomnijmy, że nagrodę za piosenkę przewodnią “Shallow” odebrali wszyscy kompozytorzy piosenki, czyli Lady GagaMark RonsonAnthony Rossomando oraz Andrew Wyatt.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry gra w Final Fantasy (WIDEO)

Lady Gaga Złote Globy 2019

Piosenkarka była tak zestresowana i roztargniona, że zapomniała o wokaliście, który zagrał z nią w filmie “Narodziny Gwiazdy”. Zrobiła to dopiero dzień później. Na swoim Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie z Cooperem tłumacząc zaistniałą sytuację.

Nie udało mi się powiedzieć wszystkiego, co chciałam powiedzieć zeszłej nocy, kiedy wygraliśmy. Byłam tak przejęta emocjami i oczywiście chciałam podzielić się mikrofonem ze współautorami. Wszyscy jesteśmy tak wdzięczni, że Bradley brał udział w “Shallow”. Zaśpiewał prosto z serca i bez Niego ta piosenka nie byłaby taka świetna. Dziękuję B i dziękuję Warner Bros. Dziękuję HFPA, jesteśmy bardzo wdzięczni” – wyznała Lady Gaga.

No cóż, zdarza się nawet najlepszym!

Dodajmy, że dla Lady Gagi to już drugie wyróżnienie. W 2016 roku wokalistka dostała nagrodę aktorską za “American Horror Story”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wydaje fortunę! Nie uwierzycie, na co…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie