Filip Lato i Jula: Ćwierć miliona wyświetleń w dwa dni (WIDEO)

Filip Lato i Jula we wspólnym kawałku
fot. Youtube © Wszelkie prawa zastrzeżone

Filip Lato niedawno zaprezentował wideo do trzeciego singla z debiutanckiej płyty „Halo Ziemia”, który wykonał w duecie z Julą. W ciągu dwóch dni teledysk obejrzało ćwierć miliona osób!

Filip Lato i Jula podbijają serca słuchaczy najnowszym singlem. „Zanim nas policzysz” stał się najpopularniejszym utworem popowym na karcie na czasie w zestawieniu YouTube!

▸ Przeczytaj również: Katy Perry gra w Final Fantasy (WIDEO)

Filip Lato i Jula to hit 2019?

Singiel radzi sobie bardzo dobrze, zebrał mnóstwo pozytywnych komentarzy i jest coraz chętniej granym utworem w radiach w całej Polsce! Czyżby był to kolejny hit z debiutanckiej płyty Filipa?

“Każdy kto kiedyś kochał wie, że w związku nie zawsze wszystko układa się tak jak byśmy tego chcieli. Dopóki jednak między dziewczyną i chłopakiem istnieje prawdziwe uczucie, dopóty nie wolno im się poddać – po każdej burzy zawsze pojawia się słońce i w tej piosence zawarty jest promyk tej nadziei. Bardzo się cieszę, że Jula zgodziła się zaśpiewać tę piosenkę razem ze mną – dzięki połączeniu damskiego i męskiego wokalu utwór zyskał zupełnie nową jakość, a emocje w nim zawarte są jeszcze bardziej autentyczne” – mówi Filip Lato

Filip Lato to 27-letni Warszawianin, który nagrał wraz z zespołem Sound’n’Grace singiel „100”, promujący ich album zatytułowany „Życzenia”. Utwór osiągnął spory sukces komercyjny i dotarł do trzeciego miejsca w zestawieniu AirPlay – Top najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych! 

Wiosną 2018 telewizja Polsat wyemitowała dziewiątą edycję programu „Twoja twarz brzmi znajomo” z udziałem Filipa. Piosenkarz zajął pierwsze miejsce w finale konkursu za wykonanie utworu „Stairway to Heaven” z repertuaru Led Zeppelin, wcielając się w Roberta Planta. Ponadto wygrał siódmy i dziewiąty odcinek, śpiewając utwory „If I’m Lucky” Jasona Derulo i „Sen o Warszawie” Czesława Niemena.

▸ Przeczytaj również: Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie!…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie