MUZOTAKTNEWSYGwiazdyAdele rezygnuje na zawsze już z koncertów?! Zamknęła firmę koncertową

Adele rezygnuje na zawsze już z koncertów?! Zamknęła firmę koncertową
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Adele na dobre chce zakończyć działalność koncertową?! Artystka zamknęła firmę, która była odpowiedzialna za jej sprawy związane z tournee. Fani są w szoku!

Adele (30 l.) już kilkakrotnie informowała swoich fanów, że w przyszłości zakończy swoją karierę na scenie.

REKLAMA

Jakiś czas temu informowaliśmy, że piosenkarka odrzuciła propozycję zagrania dwóch koncertów za milion funtów na Bliskim Wschodzie. Powodem były sprawy prywatne, a dokładnie pracę w ogródku domowym.

“Byłem z agentem Adele, gdy pojawiła się propozycja tych koncertów” – mówił przyjaciel gwiazdy, Guy Sebastian. “Musiał odmówić, bo dla niej najważniejszy jest teraz ogród” – dodał.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj również: Katy Perry gra w Final Fantasy (WIDEO)

Adele rezygnuje z koncertów

W ostatnim czasie wiele razy piosenkarka rezygnowała z lukratywnych ofert. Nie chciała wystąpić chociażby na SuperBowl, tłumacząc, że nie potrafi tańczyć i tego typu imprezy nie są dla niej.

Teraz do fanów dotarł inny koszmar! 30-latka postanowiła zamknąć na dobre swoją firmę Remedy Touring LLP, która była odpowiedzialna za jej sprawy związane z trasami koncertowymi.

“Trasa koncertowa to ważna rzecz, lecz nie pasuje mi szczególnie dobrze. Jestem prawdziwą domatorką i cieszę się małymi sprawami” – napisała gwiazda po ostatnim koncercie w 2017 roku.

“To było trudne, ale była to absolutna ekscytujące i przyjemne. Zrobiłam to tylko dla was mając nadzieję, że wywarło to na Was taki wpływ, jaki na mnie mieli ulubieni artyści. Chcę, by moje ostatnie koncerty odbyły się w Londynie. Nie wiem, czy kiedykolwiek znów pojadę w trasę, więc chcę, aby mój ostatni koncert odbył się w rodzinnym mieście” – wyznała Adele w wzruszającym liście do fanów.

Nie wiadomo jednak czy zamknięcie firmy koncertowej oznacza faktycznie koniec występów gwiazdy. Jak informowaliśmy w tym roku przed Świętami Bożego Narodzenia planowana jest nowa płyta.

Pierwsze sesje nagraniowe odbyły się latem 2018 roku. Możemy domyślać się, że tytuł nowego krążka będzie nosić tytuł “30” analogicznie do poprzednich tytułów.

▸ Przeczytaj również: Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie!…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA