Krzysztof Napiórkowski – nowa płyta z interpretacjami wierszy Jana Twardowskiego!

Krzysztof Napiórkowski
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Czy istnieją ludzie, których życie składa się jedynie z pozytywnych momentów? Prawdopodobnie nie, choć to przeważnie od nas zależy, które zdarzenia staną się naszym przyjacielem, albo największym prześladowcą.

Jan Twardowski przez niespełna sto lat swojego życia uczył nas jak radzić sobie z cierpieniem, opuszczeniem i niesprawiedliwością. Za pomocą poezji tłumaczył, że warto czasem się zatrzymać, rozejrzeć wokoło i poszukiwać radości w prostych, codziennych czynnościach i drugim człowieku. Niebawem teksty te uzyskają kolejny wymiar. Wszystko za sprawą twórczości Krzysztofa Napiórkowskiego i jego nowej płyty.

Krzysztof Napiórkowski ma już na swoim koncie interpretacje wierszy m.in. Bolesława Leśmiana, Wojciecha Kassa czy Zbigniewa Herberta oraz bogaty dorobek twórczości autorskiej. Kompozytor nie wierzy w przypadek, dlatego aż dwa lata przyszło czekać fanom na kolejny studyjny album. Autor „Introspekcji” (2008), „Drugiego oddechu” (2012) oraz „Ziemi obiecanych” (2013) zapowiedział, że nowa płyta obfitować będzie w zaskakujące aranżacje, które podkreślą ponadczasowość tekstów Jana Twardowskiego.

Nie wiadomo jeszcze ile kompozycji pojawi się na płycie. Pewnym jest natomiast, iż obok Krzysztofa Napiórkowskiego na płycie usłyszymy m.in. Annę Marię Jopek oraz Adama Struga. Premiera płyty zaplanowana została na wiosnę 2016 roku.

ZOBACZ TELEDYSK
KRZYSZTOF NAPIÓRKOWSKI – TYCH MIŁOŚCI

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!