Batten, Hamm, Wackerman – kolejna gitarowa bomba w Bochni!

Od pewnego czasu niewielka Bochnia staje się pomału gitarową stolicą Polski ! Dzięki zaangażowaniu miejscowego muzyka Piotra Lekkiego i agencji Kubicki Entertainment, przy wsparciu lokalnych firm i instytucji, nie po raz pierwszy do miasteczka znanego dotąd głównie z kopalni soli zjadą muzycy znani z największych światowych scen. W najbliższą sobotę, 21 marca 2015, o godz. 20.00 na scenę bocheńskiego kina REGIS wejdą trzy znakomitości – Jennifer Batten, Stu Hamm oraz Chad Wackerman.

Termin “supergrupa” już dawno się zdewaluował. Jednak w tym przypadku mamy do czynienia z trojgiem wybitnych Artystów, którzy na scenie stali u boku największych gwiazd świata. Jennifer Batten , charyzmatyczna gitarzystka, najlepiej znana ze składu Michaela Jacksona i Jeffa Becka. Kompozytorka, aranżerka, instruktorka i wirtuozka elektrycznej gitary.
Stu Hamm , jeden z najlepszych basistów na świecie. Grał z Joe Satrianim, Steve Vaiem i wieloma innymi wirtuozami gitary. Czołowy endorser firm Hartke i Warwick.
Chad Wackerman Official, bębniarza samego guru absurd rocka, Franka Zappy.

Na jedyny koncert tego znamienitego trio zapraszamy do KINO REGIS 21 marca 2015 o godzinie 20:00.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!