MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyBatten, Hamm, Wackerman - kolejna gitarowa bomba w Bochni!

Batten, Hamm, Wackerman – kolejna gitarowa bomba w Bochni!
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Od pewnego czasu niewielka Bochnia staje się pomału gitarową stolicą Polski ! Dzięki zaangażowaniu miejscowego muzyka Piotra Lekkiego i agencji Kubicki Entertainment, przy wsparciu lokalnych firm i instytucji, nie po raz pierwszy do miasteczka znanego dotąd głównie z kopalni soli zjadą muzycy znani z największych światowych scen. W najbliższą sobotę, 21 marca 2015, o godz. 20.00 na scenę bocheńskiego kina REGIS wejdą trzy znakomitości – Jennifer Batten, Stu Hamm oraz Chad Wackerman.

REKLAMA

Termin “supergrupa” już dawno się zdewaluował. Jednak w tym przypadku mamy do czynienia z trojgiem wybitnych Artystów, którzy na scenie stali u boku największych gwiazd świata. Jennifer Batten , charyzmatyczna gitarzystka, najlepiej znana ze składu Michaela Jacksona i Jeffa Becka. Kompozytorka, aranżerka, instruktorka i wirtuozka elektrycznej gitary.
Stu Hamm , jeden z najlepszych basistów na świecie. Grał z Joe Satrianim, Steve Vaiem i wieloma innymi wirtuozami gitary. Czołowy endorser firm Hartke i Warwick.
Chad Wackerman Official, bębniarza samego guru absurd rocka, Franka Zappy.

Na jedyny koncert tego znamienitego trio zapraszamy do KINO REGIS 21 marca 2015 o godzinie 20:00.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA