Michał Piróg tańczy dla Reni Jusis

Dynamiczne ujęcia i mieszanie wielu perspektyw podkreślają przebojowy charakter utworu.

Reni Jusis zaprosiła do tańca w klipie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Reni Jusis zaprosiła do tańca w klipie “Aureola”. A w nim między innymi gościnnie: Radek Pestka, Ciocia Liestyle, Michał Piróg oraz Piotr „Grabari” Grabarczyk.

“Aureola” to najbardziej taneczny kawałek z ostatniego albumu Reni Jusis. W klip do trzeciego singla promującego płytę “Ćma” pojawiają się między innymi gościnnie: Radek Pestka, Ciocia Liestyle, Michał Piróg oraz Piotr Grabari Grabarczyk.

▸ Przeczytaj również: Na Wspólnej: Wpadka w serialu! Internauci zauważyli dziwne…

“Aureola” to najbardziej energiczna kompozycja na nowym krążku Reni Jusis.

Utwór nadaje albumowi swoistego kolorytu, nie tylko ze względu na warstwę instrumentalną, ale również z uwagi na barwny tekst, którego autorką jest Gaba Kulka. Dla Reni Jusis naturalną koleją rzeczy stało się stworzenie wideo obrazującego taniec jako wyzwolenie.

– Jeśli nie można tańczyć, to nie jest moja rewolucja – twierdzi reżyserka klipu Katka Michalak.

– Każdy w teledysku ma swój styl. Każdy tańczy jak chce. Trochę do muzyki, a trochę obok. Każdy jest inny i każdy wyjątkowy. Taniec jest wyzwoleniem, ucieczką, wolnością. Pozwala się wyżyć, wyzwala energię. Jest też piękny, zachwycający i pełen emocji. Ludzie często boją się tańczyć. Są zawstydzeni, schowani, cisi, niezauważalni. Dopiero z czasem nabieramy odwagi; za sprawą doświadczeń, przeżyć, smutków, upokorzeń, upadków. Często tańczymy tylko w duszy, marząc o tym, by się w końcu odważyć na to w rzeczywistości. Chciałam w tym obrazie pokazać taniec jako symbol wolności i odwagi. Nabieranie siły. Budowanie charakteru. Taniec jako wspólnota i jednocześnie zabawa. 

W teledysku nie zabrakło wyrazistych, wyzwolonych osobowości, które kochają taniec. Do udziału w klipie artystka zaprosiła m.in. jednego z jej ulubionych polskich modeli – Radka Pestkę, tancerza Michała Piróga, oraz blogerów: Ciocię Liestyle oraz Piotra Grabari Grabarczyka. Zdjęcia zostały zrealizowane w hipnotyzujących przestrzeniach klubowych. Za reżyserię klipu odpowiadała Katka Michalak.

▸ Przeczytaj również: Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie!…

“Aureola” to już trzeci singiel z albumu “Ćma”.

Pierwszą zapowiedzią był utwór “Tyyyle miłości”, który ilustruje poetycki teledysk, opowiadający historię samotnego chłopca, szukającego schronienia i oparcia w sztuce, próbującego zwrócić na siebie uwagę malując m.in. gigantyczny mural. Drugim singlem promującym “Ćmę” była tytułowa kompozycja, która udanie łączy parkietowy puls i popową przebojowość z wyrafinowaną warstwą kompozycyjną i chwytliwą melodią. Sukcesem okazał się remix “Ćmy” stworzony przez Gromieego. Utwór na YouTubie został odsłuchany już ponad 3 miliony razy.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie