Gosia Andrzejewicz ostro atakuje Elżbietę Zapendowską!

Gosia Andrzejewicz hejtuje Zapendowską
fot. Instagram © Wszelkie prawa zastrzeżone

Gosia Andrzejewicz powraca do konfliktu z Elżbietą Zapendowską. Poszły ostre słowa! Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Gosia Andrzejewicz (34 l.) od dawna ma konflikt z Elżbietą Zapendowską.

Piosenkarka odniosła się do słów, które kilka lat temu jurorka programów “Idol” i “Must Be The Music. Tylko Muzyka” wypowiedziała w programie Łukasza Jakóbiaka.

“Są ludzie, którzy są zakochani w Gosi Andrzejewicz, która mnie raz prawie, że pozwala do sądu za to ze się przyczepiam do niej. Ja się będę czepiać, bo nie lubię Gosi Andrzejewicz i całego jej wizerunku, jej wyglądu, jej piosenek, niczego nie lubię… W każdym razie dla każdego coś innego jest piękne” – wyznała Elżbieta Zapendowska w programie ’20m2′.

Dlaczego Pani jej tak nie lubi? – dopytywał prowadzący Łukasz Jakóbiak.

“Nie bo to jest dla mnie… jest to takie po prostu typowe bezguście, takie wypindrzone, takie mizdrzące się do publiczności, z takim no po prostu… nie cierpię czegoś takiego. Mam prawo? Mam” – odpowiedziała z uśmiechem Elżbieta Zapendowska.

“Wokal no taki przyzwoity, tam można by było… Tylko jeżeli to jak ja widzę głupotę w oczach i to mizdrzenie się, to już wokal żeby nie wiem jaki był, to już nie obroni takiej osoby” – dodała znana trenerka wokalna. 

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande powiększyła sobie piersi?! Zobaczcie to zdjęcie!

Gosia Andrzejewicz hejtuje Zapendowską

Piosenkarka powraca do konfliktu z Elżbietą Zapendowską i w ostrych słowach wyśmiewa nauczycielkę wokalu. Na Instagramie jedna z fanek zapytała artystkę, czy konflikt z Zapendowską został już zażegnany.

“Dla mnie ta kobieta nie jest żadnym autorytetem, więc nie biorę jej zdania pod uwagę. Nie wiem, na jakiej podstawie ona jest uważana za specjalistę od emisji głosu, skoro nie potrafi śpiewać! Takie rzeczy chyba tylko w Polsce są możliwe. Poszlibyście nauczyć się pływać do kogoś, kto nie potrafi pływać?” – wyznała Gosia Andrzejewicz.

Ciekawe czy ten spór kiedyś się skończy. A Wy jak myślicie?!

Wokalistka pracuje nad nową płytą. Krążek utrzymany będzie w klimacie pop z domieszką nowych brzmień i pokaże nową twarz wokalistki.

„Kiedy skupiamy się tylko na problemach, wszystkie dobre rzeczy, które dzieją się w naszym życiu schodzą na drugi plan. Zbyt często uważamy je za coś oczywistego, nie doceniamy ich. Koncentrując się na tym, co pozytywne w naszym życiu dostrzegamy, że problemy nie przeważają. Z tej perspektywy znacznie łatwiej jest nam podejmować codzienne wyzwania, czujemy się silniejsi” – mówi piosenkarka.

Gosia Andrzejewicz, która przyszła na świat 14 stycznia 1984 roku w Bytomiu jako Małgorzata Andrzejczuk, na scenie zadebiutowała jako 20-latka w 2004 roku płytą “Gosia Andrzejewicz”, wydaną „własnym sumptem”. Dyskografię piosenkarki zamyka wydany w 2014 roku album “Film”.

▸ Przeczytaj również: Na Wspólnej: Wpadka w serialu! Internauci zauważyli dziwne…

fot. screen Instagram/gosiaand

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!