MUZOTAKTDebiutyDebiutanciMalwina Bihun: Ania Rusowicz podarowała jej piosenkę!

Malwina Bihun: Ania Rusowicz podarowała jej piosenkę!
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Malwina Bihun ma 17 lat i wzięła udział w programie “Aplauz, Aplauz!”, zyskując sympatię widzów i jurorów. Ania Rusowicz podarowała jej piosenkę “Jesteś”.

Piosenka “Jesteś” Malwiny Bihun to efekt współpracy z Anią Rusowicz, która postanowiła sprezentować młodej wokalistce napisany wcześniej utwór.

REKLAMA

Do piosenki powstał wzruszający teledysk, który zrealizowała Veruschka Production, zdobywcy tegorocznej nagrody Yach. Ania Rusowicz poznała się z Malwiną na planie programu Aplauz Aplauz, w którym Ania jest jurorką, a Malwina była jego uczestniczką.

Kilkunastoletnia wokalistka ujęła Anię przede wszystkim dojrzałością emocjonalną. Malwina Bihun ma za sobą trudne dzieciństwo, ponieważ w dużej części spędziła je w domu dziecka.

Materiały promocyjne partnera

Utwór “Jesteś” napisałam wiele lat temu dla swojej mamy, ale nie odważyłam się go zaśpiewać. Kiedy poznałam Malwinę i jej historię, stwierdziłam, że to piosenka, która się z nią komponuje. Bardzo chciałam aby mogła ją nagrać i podzielić się nią z odbiorcami. Postanowiliśmy zrobić wszystko, aby tak się stało, dzisiaj natomiast możemy pokazać wypracowany wspólnie efekt, także dzięki pomocy wielu partnerów, którzy tak jak m.in Veruschka Production zaangażowali się w projekt charytatywnie. – mówi Ania Rusowicz.

ZOBACZ TELEDYSK
MALWINA – JESTEŚ

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA