Dwugodzinna zapowiedź Vampire Weekend “Harmony Hall”

Nowa płyta Vampire Weekend gotowa
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Vampire Weekend opublikowali fragment piosenki “Harmony Hall”. Fragment trwa 2 godziny. 

“120 Minutes of Harmony Hall Guitars” to dokładnie 2 godziny tego samego riffu gitarowego granego w kółko. Muzyczny żart zapowiada piosenkę “Harmony Hall”, która wraz z drugim nowym utworem, “2021”, ukaże się już w ten czwartek. 

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello pracuje z Markiem Ronsonem

Na podwójny nowy album Vampire Weekend trafi 18 kompozycji.

Ezra Koenig zapowiedział, że przed premierą do fanów trafi sześć kompozycji w trzech terminach po dwie. Lider Vampire Weekend zdradził też inicjały tytułu płyty. Brzmią one “FOTB”, czyli wcześniej podawany tytuł “Mitsubishi Macchiato” nie jest prawdziwy. Z kolei inicjały singli, które będą publikowane przez trzy miesiące wyglądają następująco: 1. hh/2021, 2. s/bb oraz 3. tl/uw.

Nowe wydawnictwo kapeli będzie pierwszym od czasu “Modern Vampires of the City” z maja 2013 roku. Kapela od tego czasu przeszła pewne zmiany. W 2016 roku z grupy odszedł jeden z założycieli Rostam Batmanglij. Ostatnio grupa wróciła do koncertów w składzie Ezra Koenig (frontman), Chris Thompson (perkusja) i Chris Baio (bas). Z kapelą grają też nowi muzycy Greta Morgan oraz Brian Robert Jones. 

Dorobek indierockowej formacji zamyka album “Modern Vampires of the City” z maja 2013 roku.

Vampire Weekend zagrają w tym roku na festiwalu Open’er.

▸ Przeczytaj również: Taco Hemingway ma niespodziankę dla fanów

https://www.instagram.com/p/Bs8X7gRAqPB/?utm_source=ig_embed

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!