MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleOscary 2019 bez trzech piosenek! Kogo zabraknie?

Oscary 2019 bez trzech piosenek! Kogo zabraknie?
O

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Akademia Filmowa chce skrócić transmisję z gali Oscary 2019 do trzech godzin. Z tego powodu nie będzie czasu na wszystkie piosenki. 

Nie jest to jeszcze oficjalna decyzja, ale wiele wskazuje na to, że w tym roku podczas gali Oscary 2019 wystąpią tylko Lady Gaga z utworem “Shallow” z musicalu “Narodziny gwiazdy” oraz Kendrick Lamar i SZA z piosenką “All the Stars” z “Czarnej pantery”.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello pracuje z Markiem Ronsonem

Na scenie nie pojawią się nominowani za “The Place Where Lost Things Go” z filmu “Mary Poppins powraca”, “I’ll Fight” z “RBG” oraz “When a Cowboy Trades His Spurs for Wings” z filmu “Ballada o Busterze Scruggsie”. Są to kolejno Emily Blunt, Jennifer Hudson oraz Willie Watson i Tim Blake Nelson.

Materiały promocyjne partnera

Dodatkowo aby zyskać na czasie mniej prestiżowe nagrody czyli m.in. za dźwięk i montaż dźwięku będą przyznawane podczas podczas bloków reklamowych. 

W tym roku Polacy mogą cieszyć się z Oscara trzy razy.

“Zimna wojna” otrzymała bowiem nominacje dla najlepszego filmu zagranicznego oraz za zdjęcia Łukasza Żala i reżyserię Pawła Pawlikowskiego.

Po zamieszaniu z Kevinem Hartem, który ostatecznie odmówił udziału w uroczystości jako gospodarz, Akademia Filmowa podjęła decyzję, że nie będzie jednego prowadzącego. Producenci show zamiast tego planują by uroczystość została podzielona na kilka sekcji i każdą z nich poprowadził ktoś inny. 

Ostatnio trzy osoby prowadziły Oscary w 1987 roku. Byli to Chevy Chase, Goldie Hawn, Paul Hogan. W tym roku zapewne tych osób będzie jeszcze więcej.

Oscary 2019

91. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się w niedzielę 24 lutego 2019 w Dolby Theatre w Hollywood. Transmisję przeprowadzi 225 krajów.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande pokazała to w końcu! Fani są…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA