Przebojowy duet Filatov & Karas prezentuje nowy singiel „Au Au”

Filatov & Karas zagrali sety djskie lub live acty na takich imprezach jak Tomorrowland
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

„Au Au” to pokaz najwyższej formy rosyjskich producentów. Przekonajcie się sami! Filatov & Karas premierowo na MUZOTAKT.pl

Filatov & Karas – autorzy hitów, które wielokrotnie pokryły się platyną, producenci, songwriterzy i DJe z Moskwy. Zaczęli grać razem w 2012, po dekadzie tworzenia solowych projektów, zdobywania nagród, koncertowania oraz współpracy z międzynarodowymi wytwórniami.

▸ Przeczytaj również: Alexandra Stan w seksownej sesji zdjęciowej “Mami”

Filatov & Karas zagrali sety djskie lub live acty na takich imprezach jak Tomorrowland, WKND Festival, Tinderbox i wielu innych.

W 2015 zremiksowali kawałek „The Good, The Bad and The Crazy“ Imany i dzięki temu utworowi spędzili 11 tygodni na szczycie iTunes oraz otrzymali platynę w Rosji.

Ich kolejny remiks, „Don’t Be So Shy“, zapewnił duetowi rozpoznawalność na całym świecie. Kawałek trafił do Top 5 Global Shazam Charts, zajął 1. miejsce na listach przebojów w 28 krajach i zgromadził ponad 200 mln streamów.

Producenci i songwriterzy z Moskwy nie spoczęli jednak na laurach. Kolejne piosenki, które zapewniły im stałą obecność na listach przebojów, to „Tell It To My Heart” oraz „Time Won’t Wait”. Teraz czas na kolejny hit – „Au Au”!

Jak Wam się podoba?

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus znów szokuje! Jej nowy tatuaż jest…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie