Demi Lovato zrobiła sobie tatuaż z okazji pół roku trzeźwości

Clean Bandit i Demi Lovato Demi Lovato spędzi tydzień u psychiatry w Chicago
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Demi Lovato od sześciu miesięcy nie pije alkoholu i nie przyjmuje żadnych używek. Wokalistka pół roku trzeźwości świętowała ostatnio w mediach społecznościowych. Teraz z tej okazji zrobiła sobie tatuaż.

Demi Lovato (26 l.) świętuje swój sukces – pół roku trzeźwości. Gwiazda opublikowała na swoim Insta Stories fotografię niebieskiego żetonu. Taką monetę otrzymują między innymi anonimowi alkoholicy lub inni walczący z uzależnieniem. Wokalistka według programu musiała przejść 12 kroków.

Demi otrzymała też ogromny tort z napisem “Szczęśliwych sześciu miesięcy. Jesteśmy z ciebie cholernie dumni. Kochamy cię, ekipa DL”.

▸ Przeczytaj również: Alexandra Stan w seksownej sesji zdjęciowej “Mami”

Demi Lovato świętuje trzeźwość 

Piosenkarka jak widać bardzo cieszy się ze swojego sukcesu trzeźwości. Na palcu wskazującym gwiazda zrobiła sobie tatuaż. To piękna róża – zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Tatuaż został wykonany w Los Angeles, w studio Winter Stone, w którym wcześniej dziary robili sobie między innymi: Miley Cyrus czy Mandy Moore.

Jak Wam się podoba taki tatuaż?

Demi Lovato od kilku miesięcy uczy się nowego życia i jak widać terpia jej służy. Przypomnijmy, że 24 lipca piosenkarka trafiła do szpitala z podejrzeniem przedawkowania. Artystka otrzymała od razu narcan, czyli lek znoszący działanie opioidów. To jednak nie heroina, ale oksykodon w połączeniu z fentanylem były przyczyną przedawkowania u Demi Lovato. Fentanyl to ten sam lek, który spowodował śmierć Prince’a, Toma Petty’ego oraz rapera Lil Peepa. Jest to wydawany na receptę silnie uzależniający lek przeciwbólowy. Po kilku dniach artystka udała się na terapię.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus znów szokuje! Jej nowy tatuaż jest…

Demi Lovato
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
demi lovato
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie