Doda ma problem z koncertem Artyści przeciw nienawiści. Kto nie wystąpi?

Zdjęcia do Pitbull. Ostatni pies zakończone. Doda trzymana na muszce!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Doda zainicjowała koncert pod hasłem Artyści przeciw nienawiści. Na jej apel odezwało się mnóstwo artystów. Teraz jednak lista gwiazd się wykrusza!

Doda (34 l.) po tragedii jaka wydarzyła się w Gdańsku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zainicjowała wspólny koncert przeciw nienawiści.

Na jej apel odpowiedziało wiele gwiazd z polskiej sceny muzycznej, w tym sama Justyna Steczkowska, z którą od dawna miała konflikt.

▸ Przeczytaj również: Alexandra Stan w seksownej sesji zdjęciowej “Mami”

Doda – Artyści przeciw nienawiści

Przypomnijmy, że kilka chwil tuż po dramatycznych wydarzeniach w Gdańsku piosenkarka opublikowała apel na Instagramie, by wspólnie zorganizować koncert.

Doda jako pierwsza wyszła z taką inicjatywą, by wspólnie z kolegami i koleżankami z branży muzycznej zorganizować muzyczny wieczór pod hasłem Artyści przeciw nienawiści.

Odzew był tak ogromny i lista chętnych artystów była tak długa, że całe przedsięwzięcie trzeba było przełożyć na inny termin niż pierwotnie planowano.

Artyści przeciw nienawiści – bilety, data

Przypomnijmy, że pierwsza data koncertu była ustalona na 20 lutego br. Jednak sprawy organizacje, bezpieczeństwo na imprezie i inne techniczne sprawy zmusiły organizatorów przełożyć wydarzenie na 27 lutego 2018 roku. Koncert odbędzie się w Łodzi, w Atlas Arena.

Niestety wielu artystów nie będzie mogło wystąpić. Co kilka godzin od ogłoszenia nowej daty imprezy wielu wykonawców rezygnuje z uczestnictwa.

Wspomniana wcześniej Justyna Steczkowska nie obiecuje, że zdoła wystąpić, ponieważ ma bardzo napięty grafik. Przypomnijmy, że artystka w ostatnim czasie dużo koncertuje. Jednak 27 lutego nie zauważyliśmy zaplanowanego występu. Czekamy zatem na oficjalną listę artystów!

Kolejną ważną artystką, która miała wziąć udział w koncercie Dody jest Natalia Kukulska. W rozmowie z serwisem ‘Przeambitni’ zdradziła, że tego dnia będzie przebywać zagranicą.

“Jestem za granicą na urlopie razem z rodziną, więc tych planów nie zmienię.” – wyznała Natalia Kukulska.

Na koncercie nie wystąpi też Edyta Górniak, którą Doda zapraszała wielokrotnie.

Koncert poprowadzą: Agnieszka Hyży, Filip Chajzer, Krzysztof Ibisz, Dorota Gardias, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Dowbor

Kto wystąpi?

Udział w koncercie potwierdzili między innymi: Katarzyna Nosowska, Ewelina Lisowska, Margaret, Sarsa, Mela Koteluk, zespół Bajm, Michał Szpak, Quebonafide, Dawid Kwiatkowski czy Grzegorz Hyży.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus znów szokuje! Jej nowy tatuaż jest…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie