MUZOTAKTNEWSYGwiazdySuper Bowl 2019: Cardi B nie wystąpi z Maroon 5! Co się stało?

Super Bowl 2019: Cardi B nie wystąpi z Maroon 5! Co się stało?
S

REKLAMA
REKLAMA

Cardi B odrzuciła propozycję występu na Super Bowl 2019. Gwiazda miała wystąpić z grupą Maroon 5, z którą nagrała wielki przebój zatytułowany Girl Like You.

Cardi B (26 l.) ucięła plotki o wspólnym występie z Maroon 5 w przerwie meczu Super Bowl 2019. Raperka odniosła się do protestu Colina Kaepernicka, który klęknął podczas hymnu USA przed meczem z powodu mniejszości. Przypomnijmy, że był to protest, sprzeciw wobec polityki Donalda Trumpa, która dyskryminuje Afroamerykanów, obywateli czarnoskórych.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Ashley Tisdale chce być kochana w wannie (WIDEO)

Cardi B nie zaśpiewa na Super Bowl 2019

Nominowana do nagrody Grammy raperka powiedziała, że ​​miała “mieszane uczucia” po tym, jak odmówiła występu na Super Bowl 2019 w Atlancie. Powiedziała, że ​​to trudna decyzja, ponieważ jej mąż, raper Offset, uwielbia oglądać piłkę nożną.

“Mój mąż, uwielbia piłkę nożną”, powiedziała Cardi B, która jest nominowana do pięciu nagród Grammy, rywalizując o album i płytę roku.

“Jego dzieci grają w piłkę nożną. To dla niego naprawdę trudne … on naprawdę chce pójść na Super Bowl, ale nie może iść, ponieważ musi coś poprzeć” – dodała gwiazda.

Kaepernick pomógł rozpocząć falę protestów, aby zwiększyć świadomość brutalności policji, nierówności rasowych i innych problemów społecznych. Jego protesty zapoczątkowały trwającą polityczną burzę, którą chętnie nakarmił – z drugiej strony – prezydent Donald Trump.

W niedzielę na Super Bowl do Maroon 5 dołączy Big Boi z Outkast oraz raper Travis Scott. Artyści wystąpią w przerwie meczu pomiędzy Los Angeles Rams i New England Patriots. Gladys Knight zaśpiewa hymn narodowy.

Artyści, w tym Rihanna i Pink podobnie jak Cardi B odrzuciły oferty występu. Obie panie odmówiły popierając w ten sposób zwolnionego z klubu Colina Kaepernicka. Przypomnijmy, że całkiem niedawno Jay-Z w swojej piosence nawiązywał do odmowy występu na Super Bowl.

Cardi B dodała, że ​​ma nadzieję, że protesty Kaepernicka mogą przynieść pozytywne zmiany, ale nie jest pewna, czy stanie się to w najbliższym czasie.

“Mamy aroganckiego prezydenta, a teraz rasizm odrodził się” – powiedziała. “Kiedy Obama był w pobliżu, po prostu miałam ochotę się modlić w dniu, w którym minęło osiem lat” – dodała raperka.

Co sądzicie o jej decyzji?

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus znów szokuje! Jej nowy tatuaż jest…

▸ Subskrybuj nasze wiadomości!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA