INNA – klip “Yalla” 10 mln odtworzeń w miesiąc!

INNA
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Jedna z najjaśniej świecących obecnie gwiazd muzyki dance i eurodance, piękna Rumunka Elena Alexandra Apostoleanu, która znana jest bywalcom klubów pod pseudonimem Inna niedawno zaprezentowała singiel „Yalla”, który pochodzi z jej nowej płyty „Inna”.

W miesiąc klip nagrany w Maroko został odtworzony ponad 10 mln razy! Piosenka została napisana przez prawdziwych twórców hitów z Play & Win – Sebastiana Barac i Marcela Botezan przy udziale Innej i Nadir.

„Yalla” to jedna z najbardziej dynamicznych piosenek na moim najnowszym albumie „Inna”.

“Jestem bardzo szczęśliwa, że teledysk nakręciliśmy w Marakeszu. Nie mogłam doczekać się reakcji moich fanów po obejrzeniu teledysku.” – mówi Artystka.

Reakcja fanów była fantastyczna – klip w 3 dni od premiery został odtworzony w serwisie YT ponad milion razy! Album „Inna” to czwarty album w dorobku artystki. To prawdziwa kopalnia tanecznych hitów!

Przypomnijmy, że Inna niedawno zwyciężyła na gali MTV European Music Awards 2015 w kategorii “Najlepszy wykonawca rumuński” oraz jest obcecnie jedyną europejską artystką, której teledyski na YT zostały odtworzone ponad miliard razy!

ZOBACZ TELEDYSK
INNA – YALLA