MUZOTAKTTeledyskiINNA - klip "Yalla" 10 mln odtworzeń w miesiąc!

INNA – klip “Yalla” 10 mln odtworzeń w miesiąc!
I

REKLAMA
REKLAMA

Jedna z najjaśniej świecących obecnie gwiazd muzyki dance i eurodance, piękna Rumunka Elena Alexandra Apostoleanu, która znana jest bywalcom klubów pod pseudonimem Inna niedawno zaprezentowała singiel „Yalla”, który pochodzi z jej nowej płyty „Inna”.

W miesiąc klip nagrany w Maroko został odtworzony ponad 10 mln razy! Piosenka została napisana przez prawdziwych twórców hitów z Play & Win – Sebastiana Barac i Marcela Botezan przy udziale Innej i Nadir.

REKLAMA

„Yalla” to jedna z najbardziej dynamicznych piosenek na moim najnowszym albumie „Inna”.

“Jestem bardzo szczęśliwa, że teledysk nakręciliśmy w Marakeszu. Nie mogłam doczekać się reakcji moich fanów po obejrzeniu teledysku.” – mówi Artystka.

Reakcja fanów była fantastyczna – klip w 3 dni od premiery został odtworzony w serwisie YT ponad milion razy! Album „Inna” to czwarty album w dorobku artystki. To prawdziwa kopalnia tanecznych hitów!

Przypomnijmy, że Inna niedawno zwyciężyła na gali MTV European Music Awards 2015 w kategorii “Najlepszy wykonawca rumuński” oraz jest obcecnie jedyną europejską artystką, której teledyski na YT zostały odtworzone ponad miliard razy!

ZOBACZ TELEDYSK
INNA – YALLA

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • Inna
REKLAMA