MUZOTAKTMUZYKANowy singielRihanna - nowy klip promujący płytę "Anti"

Rihanna – nowy klip promujący płytę “Anti”
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Rihanna zaprezentowała kolejny klip, który promuje album zatytułowany “Anti”.

Rihanna (Riri) w udostępnionym klipie wideo zaprasza do kolejnego pokoju. Numer pięć to sala z wielką wanną, w której kąpie się artystka.

REKLAMA

Przypomnijmy, że Rihanna wystąpi w Polsce 5 sierpnia 2016 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Nadal data premiery nowego albumu “Anti” nie jest znana.

“Anti” – to ósmy, a zarazem najbardziej wyczekiwany studyjny album od barbadoskiej piosenkarki. Początkowo mówiło się o tym, że premiera odbędzie się w czerwcu br., później w listopadzie, a ostatecznie płyta miała się pojawić na rynku muzycznym w pierwszym tygodniu grudnia 2015 roku. Do dziś jednak krążek “Anti” nie ujrzał światła dziennego.

Materiały promocyjne partnera

Rihanna pokazała okładkę krążka, zdradziła tytuł, ale wciąż nie ujawniła także listy piosenek, które wypełnią ósmą studyjną płytę.

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, którą przekazał ojciec Rihanny:

“Moja córka nie jest zadowolona ze swojego albumu i bardzo źle się z tym czuje. Najprawdopodobniej prace nad płytą zaczną się od początku”.

Ronald Fenty, w niedawno udzielonym wywiadzie dodał, że RiRi od kilku miesięcy przygotowała 26 nowych utworów. Nad niektórymi piosenkami pracowała Sia.

“Któregoś wieczora przyszła Rihanna i przesłuchała 25 piosenek, bo wciąż szukała kawałków na płytę. Wybrała 4 numery, ale nie wiem, czy trafią na album” – wyznaje Sia w rozmowie z dziennikarką BBC Radio 2.

Podczas wystawy w galerii sztuki MAMA w Los Angeles, Roy Nachum, artysta sztuki współczesnej, odsłonił siedem obrazów, które będą częścią artworku nadchodzącego albumu Rihanny – ANTI!

Wśród siedmiu obrazów Artysta wraz z piosenkarką odsłonili okładkę albumu, przedstawiającą młodą dziewczynkę z oczami przesłoniętymi złotą koroną trzymającą czarny balon.

Kolejne malowidło to ta sama dziewczynka tym razem obrócona tyłem. Wśród obrazów znalazły się również wiersze zapisane alfabetem Braille’a.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ ALBUMU “ANTI”
RIHANNA – ROOM 5

ZOBACZ TELEDYSK
PROMUJĄCY NADCHODZĄCY ALBUM “ANTI”

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA