Kamil Bednarek ma niespodziankę dla swoich fanów!

Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem i wyjątkowymi gośćmi
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Już 1 lutego na sklepowe półki trafi najnowszy album Kamila Bednarka, który powstał w ramach kultowej muzycznej serii „MTV Unplugged”.

Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem i wyjątkowymi gośćmi wystąpił 17 października na deskach Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, świętując 10-lecie swojej twórczości.

Podczas koncertu do artysty dołączyli także wyjątkowi goście – Karolina Artymowicz, Kuba Badach oraz Igor Herbut, którego będzie można usłyszeć w singlu „Spragniony”.

Najnowszy album Bednarka składa się z 19 utworów nagranych w akustycznych aranżacjach i stanowi pełen przekrój twórczości jednego z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia w Polsce.

Na długo wyczekiwanej płycie „MTV Unplugged Bednarek”, którą artysta wydał własnym sumptem znajdziemy zarówno największe hity Bednarka, jak i jego najnowsze utwory, prezentujące polskie reggae w możliwie najlepszym wydaniu.

▸ Przeczytaj również: NAGA Kendall Jenner! Zobacz seksowną sesję (ZDJĘCIA)

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych.

Jego historia sięga lat 70., kiedy wraz z nieoficjalnymi, zakulisowymi nagraniami The Beatles pojawił się pomysł, by znane utwory prezentować w wersji akustycznej. Pierwszym artystą, który podjął wyzwanie MTV i wystąpił na scenie „bez prądu” był Jethro Tull. Wielki sukces tego koncertu zachęcił innych artystów do zaprezentowania swojej twórczości w wersji bez prądu.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber jest w ciąży? Te zdjęcia mówią…

Wśród najważniejszych warto wymienić m.in. Nirvanę, Pearl Jam, Alice in Chains, Lykke Li, Florence and the Machine, czy Alicia Keys. W Polsce swoją muzykę w wersji akustycznej zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak Kayah, Hey, Wilki i Kult. Wszystkie nagrania zdobyły uznanie fanów i krytyków muzycznych.

Kamil Bednarek – Spragniony

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie