Afera w “Sanatorium miłości”. Jedna z uczestniczek jest wynajętą aktorką?

Sanatorium miłości afera wokół bohaterów
fot. Instagram @dagmakeupart

Zaskakujące doniesienia docierają o nowej produkcji TVP1 – “Sanatorium miłości”. Czy jedna z bohaterek tego programu jest podstawiona? Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Pod adresem jeden z uczestniczek programu “Sanatorium miłości” pojawiły się pewne podejrzenia. Czy bohaterka Wiesława Kwiatek jest podstawioną aktorką?

Program mógłbym powtórzyć wielki sukces programu “Rolnik szuka żony”, ale czy taka afera mu w tym pomoże?!

▸ Przeczytaj również: Doda nie wystąpi na koncercie Artyści przeciw nienawiści?…

Kim jest Wiesia z Sanatorium Miłości?

Przypomnijmy, nowy program Telewizji Polskiej zadebiutował w styczniu 2019 roku. Sześć pań i sześciu panów szuka prawdziwej miłości. Wspólnie w Ustroniu doświadczają nowych emocji. Chcą przy tym pokazać, że seniorzy wcale nie muszą siedzieć w domu i – jak rzekła jedna z uczestniczek – zajmować się tylko wnukami.

Wiesława Kwiatek ma 65 lat i mieszka w Warszawie. To kobieta nowoczesna, energiczna i bardzo kontaktowa. Nie ma dla niej tematów tabu, ale w kwestiach damsko-męskich jest raczej tradycjonalistką. Lubi także sport, górskie wędrówki oraz podróże. Jest znakomitą gospodynią i wybitną kucharką. Ważne dla niej jest połączenie duchowe, opiekuńczość oraz ciepło.

Internauci zarzucają TVP, że Wiesława wystąpiła już wcześniej w kilku telewizyjnych produkcjach, a do tego jest w związku. Ona sama też na swoich profilach społecznościowych podaje miejsca zatrudnienia jako agencje aktorskie. 

“Wiesławe widziałam ostatnio w tvn style w programie zamiana czy coś podobnego.. 😁 szkoda ze wzięli “aktorow” a nie zwykłych ludzi”.

“Dwa dni temu oglądałem serial Gliniarze odc. 40 i tam była scenka gdzie ta kobieta widniała p.Wiesia i niby przechodziła 😂ten program jest ustawiony jak u Drzyzgi . Tyle ze tutaj grają aktorzy amatorzy typu Dlaczego Ja i tym podobne seriale. A ludzie co im sie pokaże łykają wszystko jak pelikany lub inne czaple😂 “.

“Pani Wiesia nie jest żadną kuracjuszką, tylko aktorką – amatorką. Obskakuje więcej takich programów. Przed chwilą była w Polsat Cafe ze swoim partnerem. Ten program to ściema”.

“Oglądałam panią Wiesię w “Nieoczekiwanej zamianie” na Polsat Cafe. Szkoda, że wzięli “aktorów” a nie zwykłych ludzi”.

“Wiesława występowała w programie ; nieoczekiwana zamiana odcinek 8 w Polsatcafe”.

“Czy Ci bohaterowie nie byli przypadkiem kandydatami w Rolnik szuka pracy ? “.

TVP wydało oświadczenie w tej sprawie

„Pani Wiesława Kwiatek zgłaszając się do programu spełniła podstawowy warunek – była samotną kobietą w wieku 60+ i dlatego zgłosiła się do „Sanatorium miłości” – czytamy w oświadczeniu Telewizji Polskiej.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber jest w ciąży? Te zdjęcia mówią…

https://www.facebook.com/sanatoriummiloscitvp/photos/a.578693282559207/600400950388440/?type=3

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!