MUZOTAKTNEWSYSerialeZakochani po uszy piosenka z serialu! Hit Zouzy bije rekordy!

Zakochani po uszy piosenka z serialu! Hit Zouzy bije rekordy!
Z

REKLAMA
REKLAMA

21 stycznia na antenie TVN7 zadebiutował nowy serial Zakochani po uszy! Piosenkę przewodnią śpiewają Zouzy. Posłuchajcie utworu „Dzięki za wszystko” na MUZOTAKT.pl, który bije rekordy popularności.

Piosenka z serialu Zakochani po uszy, którą nagrały Zouzy bije rekordy popularności w sieci. Mowa o utworze „Dzięki za wszystko”, który stał się motywem przewodnim nowej produkcji TVN7.

Kawałek w serwisie YouTube ma już pół miliona odsłon. Internauci są bardzo zachwyceni nową propozycją dziewczyn i nie mogą się doczekać oficjalnego teledysku do singla „Dzięki za wszystko”.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Doda nie wystąpi na koncercie Artyści przeciw nienawiści?…

Zakochani po uszy piosenka z serialu Zouzy

Przypomnijmy, że pierwszy singiel Zouzy pt. Skrzydła, podbiła serca słuchaczy i okazał się wielkim hitem. Czy piosenka z serialu Zakochani po uszy powtórzy ten sukces?

Jak możemy przeczytać w informacji prasowej ta piosenka ma dawać siłę każdej osobie. Każdemu, komu wydaje się, że gdy został sam, to jego życie przestaje mieć sens.

„Kiedy kogoś bardzo kochamy, to ta druga osoba jest dla nas całym światem. Ten świat rozpada się na kawałki, gdy najbliższy nam człowiek zdradza, oszukuje. Jednak nie przestajemy go kochać pomimo to, bo miłość ma wielką moc. Często jest silniejsza od nas samych. Gdy pojawia się szansa, że nasza druga połówka wróci i wszystko będzie jak dawniej, często jesteśmy skłonni wybaczyć, zapomnieć. Ale takie powroty rzadko mają sens” – zdradzają dziewczyny z formacji Zouzy.

„Czasem lepiej iść dalej, swoją własną drogą. Nie użalać się nad sobą i nie szukać nadziei u kogoś, kto już raz nas skrzywdził. Bo nie wchodzi się po raz drugi do tej samej rzeki…gdzieś czeka nasza druga, prawdziwa połówka, która nigdy nie zrobi niczego przeciwko miłości. Więc nie warto zajmować sobie głowy i serca kimś, kto nie szanuje naszych uczuć” – dodają.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber jest w ciąży? Te zdjęcia mówią…

Zdjęcia z planu teledysku Zouzy – Dzięki za wszystko

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA