Smolasty zagra przed Nicki Minaj? Mamy komentarz polskiego wokalisty!

Smolasty podczas Tidal X Summer!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Polski raper może początek roku zaliczyć to naprawdę udanych! To wielki sukces! Smolasty dołącza do supportów przed Nicki Minaj. W Łodzi zagrają też Lil Xan i Juice WRLD.

Smolasty i Nicki Minaj na jednej scenie?! Tak! Ten młody artysta idzie jak burza. Dopiero co wydał swój debiutancki album Fake Love. Na swoim koncie ma milionowe odtworzenia w serwisie YouTube jak serwisach cyfrowych. Tytułowa piosenka “Fake Love” czy “Uzależniony” podbiła miliony serc słuchaczy!

Dodajmy, że jego trasy koncertowe są wyprzedane w mgnieniu oka! Teraz polski artysta może dopisać na swoje konto kolejny sukces – występ przed Nicki Minaj!

▸ Przeczytaj również: Doda nie wystąpi na koncercie Artyści przeciw nienawiści?…

Smolasty i Nicki Minaj razem

Na swoim debiutanckim albumie zapisał osobiste przygody i doświadczenia. To fala wnosząca. Znajdziemy też kilka ciemniejszych stron z jego życia. W tekstach przewijają się obserwacje i rozterki z jakimi musi się zmagać na co dzień, a wszystko to podane poprzez muzykę na światowym poziomie.

“Nicki Minaj to światowa supergwiazda. Pierwszy raz usłyszałem ją w czasach “Pink Friday” i już wtedy wiedziałem, że zrobi wielką karierę” – mówi Smolasty.

Twórczość Smolastego jest połączeniem R’N’B, rapu, popu i muzyki klubowej, co zostało docenione zarówno przez słuchaczy. Na swoim koncie ma dwie platynowe płyty za single “Uzależniony” i “Fake Love”. Artysta został również nominowany do Fryderyka 2018 w kategorii fonograficzny debiut roku. Teraz support przed Nicki Minaj!

“Zagrać przed nią to duże wyróżnienie, ale też duża odpowiedzialność. Jeszcze nie wiem, które z moich numerów wybiorę, żeby rozgrzać publiczność, ale mogę obiecać jedno: kiedy Nicki wejdzie na scenę zobaczy, że nikt od Tokio po Nowy Jork nie ma takiej energii jak polscy fani” – dodaje młody artysta. 

Nicki Minaj, Juice WRLD, Lil Xan oraz Smolasty wystąpią już 24 lutego 2019 roku na koncercie w Atlas Arenie w Łodzi.

Czekacie na ten koncert?

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber jest w ciąży? Te zdjęcia mówią…

Nicki Minaj wystąpi podczas gali MTV Video Music Awards 2018
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Blac Chyna i Nicki Minaj ścigają się (zobacz wideo "Rake It Up")
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!