Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów (WIDEO)

fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kilka dni temu na jednej imprezie studniówkowej w Kielcach całkiem niespodziewanie na sali pojawił się Paweł Domagała. Wokalistka zaśpiewał swój wielki przebój Weź nie pytaj. Zobaczcie wideo z tego wydarzenia na MUZOTAKT.pl

Paweł Domagała (35 l.) na imprezie studniówkowej bez zaproszenia?! Maturzyści, którzy świętowali 100 dni do matury byli naprawdę zaskoczeni. W Hotelu Best Western Grand Hotel w Kielcach bawiło się ponad 200 uczniów. Zespół Szkół Mechanicznych im. Gen. Władysława Sikorskiego w Kielcach przy znanych przebojach świętowali właśnie studniówkę. Gdy na sali niespodziewanie ujrzeli Pawła Domagałę zamurowało ich!

▸ Przeczytaj również: Doda nie wystąpi na koncercie Artyści przeciw nienawiści?…

Paweł Domagała zaskoczył maturzystów w Kielcach!

Jak się okazuje był to bardzo spontaniczny występ. Nic nie było wcześniej planowane. W tym samym hotelu, co uczniowie zorganizowali bal studniówkowy, Paweł i jego zespół nocowali po koncercie w ramach swojej trasy koncertowej “1984”. Wcześniej tego samego dnia artysta wystąpił w Kieleckim Centrum Kultury.

Muzyk, gdy usłyszał, że na dole w hotelu odbywa się studniówka, postanowił zejść i razem z zespołem zaskoczyć maturzystów. Paweł Domagała wykonał specjalnie dla uczniów między innymi swój hit “Weź nie pytaj”.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber jest w ciąży? Te zdjęcia mówią…

“Taka historia – wczoraj w hotelu, w którym spaliśmy, była studniówka… 😃 Postanowiliśmy na spontanie wbić się na imprezę :-)” – napisał Paweł na swoim Facebooku.

Jak to wyglądało, możecie zobaczyć poniżej. Ta studniówka zapewne przejdzie do historii…

“Wczoraj w hotelu w którym spaliśmy była studniówka 🙂 Jako stare dziady postanowiliśmy na spontanie wbić na imprezę 😀😀😀💪💪💪 Pozdrawiamy maturzystów” – czytamy na Instagramie Domagały.

https://www.facebook.com/paweldomagala.oficjalna/videos/144318859837860/
Paweł Domagała i Piotr Rogucki / Exterminator. Faceci pragną mocniej
Autor zdjęcia:Anna Gostkowska/Mikołaj Tym Źródło: materiały dystrybutora

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!