MUZOTAKTNEWSYFilmMiszmasz czyli Kogel Mogel 3: 1,5 mln widzów! Zobacz dodatkowe sceny (WIDEO)

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3: 1,5 mln widzów! Zobacz dodatkowe sceny (WIDEO)
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

“Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w ciągu niecałych dwóch tygodni wyświetlania na ekranach przyciągnął już ponad 1,5 miliona widzów. Na MUZOTAKT.pl możecie zobaczyć dodatkowe sceny!

Komedia Kordiana Piwowarskiego Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 według scenariusza Ilony Łepkowskiej bawi rzesze Polaków w całym kraju. Dla fanów ciekawych dalszych losów państwa Wolańskich, Kasi i ich dorosłych dzieci w social mediach dostępne są dodatkowe sceny, których nie zobaczą w kinie. 

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Doda nie wystąpi na koncercie Artyści przeciw nienawiści?…

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” już po weekendzie premierowym stał się siódmym polskim filmem z najlepszym otwarciem po 1989 roku (miejsce 13. w klasyfikacji ogólnej dla polskich i zagranicznych filmów).

Do środy, 6 lutego, komedię zobaczyło już ponad 1,511 tysięcy widzów. Na fanpage’u filmu i Instagramie można obejrzeć dodatkowe sceny z udziałem gwiazd filmu i materiały zza kulis produkcji m.in. Solską wspominająca męża, Kasię w drodze do szkoły, Marcina w walce z remontem czy taniec Anny Muchy i Nikodema Rozbickiego

W “Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3” główna bohaterka Kasia (Graży­na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia­nym zalotnikiem Staszkiem Kolasą.

Materiały promocyjne partnera

Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber jest w ciąży? Te zdjęcia mówią…

https://www.facebook.com/kogelmogelfilm/videos/2069496716430181/

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA