Hailey Bieber wybrała suknie ślubną? Gwiazda przyłapana w salonie znanej marki (ZDJĘCIA)

Justin Bieber wraz z Hailey Bieber przełożyli datę ślubu. Jak widać modelka ma teraz więcej czasu, aby rozejrzeć się za odpowiednią suknią ślubną. Gwiazda odwiedziła kilka dni temu znany salon, czy więc poznaliśmy nazwisko projektanta sukni ślubnej?!

Fani Hailey Bieber od dłuższego czasu marzą, by zobaczyć żonę Justina Biebera w sukni ślubnej. Gdy pod koniec 2018 roku na jaw wyszła prawda, że para jest już tylko po ślubie cywilnym wszyscy czekają na prawdziwe wesele. Wiadome jest, że ślub kościelny nie może odbyć się bez sukni ślubnej.

Hailey Bieber, która od lat jest na bieżąco z trendami mody, nie może sobie pozwolić, aby jej ślubna kreacja była przeciętna. Dla modelki to teraz najważniejszy temat. Czy więc gwiazda wybrała już projektanta sukni ślubnej?!

▸ Przeczytaj również: Doda nie wystąpi na koncercie Artyści przeciw nienawiści?…

Hailey Bieber szuka sukni ślubnej?

Żona Justina Biebera kilka dni temu była widziana w salonie Louis Vuitton. Modelka została przyłapana w nowojorskiej dzielnicy Soho. Czy to właśnie luksusowy francuski dom mody będzie projektować suknie ślubną?

Oczywiście jak wiemy marka Louis Vuitton znana jest przede wszystkim ze swoich luksusowych torebek. Czy modelka chce postawić na kreację w stylu retro? Przypomnijmy, że jak donoszą znajomi pary, ślub ma się odbyć na plaży.

Oczywiście wizyta w nowojorskim salonie Vuitton mogła dotyczyć innych zakupów. Nazwisko projektanta sukni ślubnej do końca ma być owiane wielką tajemnicą. Nieoficjalnie mówi się, że projektantem sukni ślubnej może być też firma Versace, Roberto Cavalli czy Ralph Lauren.

Myślicie, że Hailey Bieber wybrała już suknie ślubną? Zobaczcie poniżej zdjęcia jak 22-letnia modelka zmierza do salonu znanej francuskiej marki!

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber jest w ciąży? Te zdjęcia mówią…

https://www.instagram.com/p/BtZV8yFhgSL/
https://www.instagram.com/p/BtZVqI4hZdh/
https://www.instagram.com/p/BtgOG4ehy8b/
https://www.instagram.com/p/BtjNBbGljD2/
https://www.instagram.com/p/BtiqnNJgel_/
https://www.instagram.com/p/BtgdEiIlpBt/

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!