Doda znów na topie! Sprawdź, co zrobiła (ZDJĘCIA)

Doda urodzinowy koncert!
fot. Dawid Klepadło © Wszelkie prawa zastrzeżone

Doda ma kolejny sukces na swoim koncie! Najnowszy krążek zatytułowany “Dorota” jest najlepiej sprzedającą się polską płytą!

Doda (34 l.) pokonała innych rodzimych artystów. W najnowszym rankingu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce między 25-31 stycznia, płyta Dody – “Dorota” była najwyżej notowanym polskim albumem!

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Inne premiery Wydawnictwa Agora również świetnie sobie radziły. Na 7 miejscu znalazł się pierwszy krążek Grzegorza Markowskiego nagrany z córką, Patrycją Markowską, a zarazem ostatni w jego fonograficznej karierze, czyli “Droga”. Na stale wysokiej pozycji utrzymuje się także Nocny Kochanek z “Randką w Ciemność”. Tuż po premierze królował na szczycie listy, a w tym tygodniu znajduje się na 13 miejscu.

▸ Przeczytaj również: Zakochani po uszy piosenka z serialu! Hit Zouzy…

Doda urodzinowy koncert!

Już w najbliższy poniedziałek o 18:30 odbędzie się też urodzinowy koncert Dody w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Będzie to wydarzenie połączone z oficjalną premierą singla “Nie mam dokąd wracać”, czyli drugiego autorskiego utworu z płyty “Dorota”.

W tym wydarzeniu wezmą nieliczni szczęśliwcy, którzy otrzymali zaproszenie od Dody, lub kupili bilet VIP na jej koncert w Hali Torwar, który odbędzie się 21 marca o godzinie 20:00. 

Bilety są dostępne tutaj: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/doda/

Doda urodzinowy koncert!
fot. Dawid Klepadło © Wszelkie prawa zastrzeżone
Doda urodzinowy koncert!
fot. Dawid Klepadło © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie