Vienio, Bovska i “Minuta i 20 sec”

"Minuta i 20 sec" to pierwszy singel Vienia zapowiadający album "Twarzova", który ukaże się 15 marca.

Do współpracy Vienio zaprosił wielu gości, a wśród nich między innymi Bovska
fot. screen YT © Wszelkie prawa zastrzeżone

Vienio opublikował klip do piosenki “Minuta i 20 sec”, w której udziela się Bovska. Możecie go zobaczyć na MUZOTAKT.pl

Do współpracy Vienio zaprosił wielu gości, a wśród nich między innymi Bovską, z którą raper nagrał pierwszy promocyjny utwór. Artysta zapowiedział, że kolejne kolaboracje będzie zdradzał w swoich mediach społecznościowych. 

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Album “Twarzova” to dziesięć utworów, o rzadkiej już dzisiaj poważnej tematyce opakowanej w stylowy rap i dojrzałą produkcję hip-hop.

Sam artysta twierdzi, że wykonuje art-hop, nawiązujący do najlepszych korzeni zza oceanu, takich jak, Tyler The Creator czy Run The Jewels. Na albumie znajdują się utwory komentujące imperializm, dzisiejsze realia mediów społecznościowych, problemy ekologiczne, ale także refleksje, z życia w świecie rapu.

Za bity odpowiada Magiera, wszechstronny producent z Wrocławia i połowa duetu White House. Ten artysta to cenionym beatmaker, który działa, w świecie rapu, tak długo, jak Vienio, czyli ponad 20 lat.

Okładkę do albumu “Twarzowa” namalował Michał Wręga aka Sepe, który jest znanym i cenionym na całym świecie artystą streetart. Sepe wykonał dziesięć prac, których tematem przewodnim były twarze, każda z nich ozdabia jeden utwór, w symboliczny sposób go komentując. Do każdego z dziesięciu utworów Vienio napisał felietony, które opowiadają o okolicznościach powstania oraz stanowią wyjaśnienie i rozszerzenie tego co usłyszymy w poszczególnych kawałkach.

▸ Przeczytaj również: Zakochani po uszy piosenka z serialu! Hit Zouzy…
Album “Twarzova” ukaże się 15 marca.

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!