Justin Bieber i Selena Gomez spotkali się! Hailey Bieber chce rozwodu?

Selena Gomez i Justin Bieber utracona miłość na zawsze
fot. Instagram @hipstaworldminds

Justin Bieber i Selena Gomez spotkali się po kryjomu! Hailey Bieber jest bardzo nie zadowolona z tego powodu! Czy dojdzie do rozwodu?

Justin Bieber (24 l.) i Selena Gomez (26 l.) nic nie powiedzieli o spotkaniu Hailey Bieber. Jak donoszą amerykańskie media, Hailey chce rozwodu. I nie chodzi tylko o potajemne spotkanie Justina z Seleną, ale ich małżeństwo po prostu się nie sprawdza.

Według różnych źródeł modelka wpadła w szał, gdy dowiedziała się o spotkaniu męża z Gomez. Doprowadziło to do awantury młodej pary i w gniewie zażądała rozwodu!

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Justin Bieber i Hailey Bieber chcą rozwodu?

Czy faktycznie młoda para zakończy swoje małżeństwo, które trwało zaledwie pięć miesięcy?! Zagraniczne media donoszą, że sprawy nie wyglądają najlepiej.

Justin Bieber i Hailey Bieber zdali sobie sprawę, że za szybko się pobrali. Do tego dochodzi sprawa spotkania Justina z Seleną Gomez. Dlaczego nie poinformował o tym swojej żony? Jak czytamy Justin Bieber i Selena Gomez spotkali się na neutralnym gruncie, w domu ich wspólnego przyjaciela. Ponoć spotkanie było bardzo “emocjonalne”!

Rzecznik prasowy piosenkarza jednak zaprzeczył wszystkim doniesieniom. I cała historia to “kompletny nonsens”!

Tymczasem Justin Bieber został ostatnio zauważony w miejskim parku w Montclair, New Jersey. Piosenkarz biegał wokół lokalnego toru szkolnego. Zatrzymał się na chwilę i zrobił sobie nawet kilka selfie z fanami. Fani zamieszczali zdjęcia online na Twitterze.

Selena Gomez z drugiej strony powoli wraca do pracy. Film zza kulis, który pojawił się w Internecie pokazuje jej pracę nad nowym projektem. Po wydanym singlu z Julią Michaels artystka szykuje nowy materiał muzyczny.

▸ Przeczytaj również: Zakochani po uszy piosenka z serialu! Hit Zouzy…

Hailey Bieber jest w ciąży
fot. Instagram @haileybieber
Hailey Bieber Justin Bieber i Hailey Baldwin bliscy ślubu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie