Nicki Minaj i A$AP Rocky śpiewają dla Adonisa Creeda

Nicki Minaj i A$AP Rocky we wspólnym kawałku!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nicki Minaj i A$AP Rocky we wspólnym kawałku! W sieci pojawił się teledysk do piosenki “Runnin” z soundtracku do filmu “Creed II”.

W piosence przygotowanej przez Mike WiLL Made-It udzielają się Nicki Minaj, A$AP Rocky oraz A$AP Ferg

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

– Najpierw obejrzałem “Creed II”, a następnie zacząłem tworzyć playlistę piosenek, przy których można ćwiczyć, zrelaksować się, które pomogą przetrwać różne trudy życia codziennego – mówi Mike WiLL Made-It.

– Bardzo ważne jest pokazanie młodym odbiorcom, że soundtracki do filmów mogą być równie ekscytujące jak tradycyjne albumy, wszystko zależy od tego, kto sprawuje nad nimi pieczę. Moim celem jest, by po wysłuchaniu ścieżki do “Creed II”, ludzie powiedzieli, że soundtracki wracają w wielkim stylu.

W roli w filmie ponownie pojawił się Michael B. Jordan, który wcielił się w Adonisa Creeda, syna Apollo Creeda.

Młody bokser mierzył się z synem zabójcy swojego ojca, Ivana Drago. Oczywiście wspierał go Rocky Balboa (Sylvester Stallone). W obsadzie znaleźli się ponadto Dolph Lundgren, Tessa Thompson, Florian Munteanu, Phylicia Rashad, Wood Harris, Andre Ward i Russell Hornsby.

▸ Przeczytaj również: Zakochani po uszy piosenka z serialu! Hit Zouzy…

Za kamerą stanął Steven Caple Jr. Reżyser pracował na scenariuszu, który przygotowali Stallone i Cheo Hodari Coker (“Luke Cage”). Premiera odbyła się 21 listopada 2018 roku.

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie