Lucy Rose prezentuje nowy kawałek „Solo(w)”

„Solo(w)” zapowiada krążek „No Words Left”, którego premiera zaplanowana jest na 22 marca 2019.

Lucy Rose udostępniła drugi utwór zapowiadający jej nowy album
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lucy Rose udostępniła drugi utwór zapowiadający jej nowy album. Posłuchajcie „Solo(w)”. Możecie go posłuchać już teraz na MUZOTAKT.pl

Wcześniej Lucy Rose udostępniła utwór „Conversation” – pierwszą piosenkę na płycie.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande biseksualna? CAŁUJE dziewczynę! Fani w szoku…

„Solo(w)” to piękny i bardzo emocjonalny utwór. Jak wyjaśnia sama Lucy Rose:

To ostatni kawałek, jaki powstał na nowy album. Czułam, że po raz pierwszy mogłam spojrzeć na pewien okres z mojego życia i zrozumieć go. Nie wyszłam jeszcze z mroku, ale pierwszy raz od dawna zobaczyłam światło. Każdy utwór na „No Words Left” mi pomógł, ale ten konkretny kawałek wyciągał mnie z dołka i mówił: będzie dobrze, czas iść do przodu. Skonfrontowałam się z wieloma myślami i pojęłam pewne mechanizmy. „Boję się poranka, boję się wieczoru, może po prostu boję się wszystkiego” – jednak trudno zobaczyć to czarno na białym, kiedy znajdujesz się w takim stanie.

„Nie mogę nic na to poradzić, że jestem w takim dołku. Udaję, że mam cel, którego już dawno nie ma” – to głosy w głowie, które pojawiają się i ciągną, racjonalność zwalczająca irracjonalność i akceptacja, że to się dzieje, że nie czuję się dobrze.

Przez długi czas czułam, że muszę zostać „naprawiona”. Bliska osoba uświadomiła mi inne znaczenie tego słowa, że jeśli coś jest naprawione (fixed – dop. red.) to jest też stabilne, w jednej pozycji. Zrozumiałam, że tak nie chcę – wolę wciąż iść do przodu, ewoluować, uczyć się i doświadczać nowych rzeczy. Nie chcę być naprawiona i stać w miejscu. (…)

Zawsze mówiłam, że muzyka jest dla mnie jak terapia, jeszcze zanim na nią poszłam. Teraz mam to za sobą i jestem niewyobrażalnie wdzięczna, że mam w swoim życiu muzykę. Pomaga mi zrozumieć rzeczy, których nie mogłam pojąć wcześniej. „Solo(w)” to świetny przykład. Kiedy już skończyliśmy pracę i posłuchałam gotowego utworu poczułam, że mogę wstać i iść w stronę lepszego miejsca.

Płyta „No Words Left” została nagrana w Brighton. Za produkcję odpowiada Tim Bidwell, a za miks Cenzo Townsend.

▸ Przeczytaj również: Zakochani po uszy piosenka z serialu! Hit Zouzy…

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie