Ariana Grande kochała Mac Millera będąc w związku z Petem Davidsonem?!

Ariana Grande potwierdziła rozstanie z Makiem Millerem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande na najnowszym albumie oddaje hołd Mac Millerowi. Przeprasza też Pete Davidsona. Mowa o piosence zatytułowanej “Ghostin”. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

O czym śpiewa dokładnie Ariana Grande w piosence zatytułowanej “Ghostin”?! Wydaje się, że piosenkarka przeprasza w niej Pete Davidsona za to, że nie przeszła jej do końca miłość i tęsknota do Mac Millera.

Sam tytuł utworu “Ghostin” można tłumaczyć jako koniec jakiejś osobistej relacji w wyniku nagłej i bez wyjaśnienia komunikacji.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez w nowej odsłonie! Tak seksownej i…

Ariana Grande i jej Ghostin

25-letnia gwiazda wydała właśnie swój piąty studyjny krążek “Thank, U Next”. W piosence “Ghostin” oddaje hold Mac Millerowi, który zmarł we wrześniu ubiegłego roku w wyniku przedawkowania narkotyków. Tragiczne wydarzenie miało miejsce cztery miesiące po rozstaniu Ariany z Mac Millerem. Śmierć rapera głęboko dotknęła piosenkarkę i z tego powodu postanowiła odwołać zaręczyny z Petem Davidsonem.

W utworze “Ghostin”, Grande opowiada jak walczy z zaistniałą sytuacją. Porównuje przewrotną miłość do gry pokerowej, stwierdzając, że tęsknota za drugim człowiekiem jest silniejsza, mimo nowego związku.

Piosenkarka odnosi się zarówno do Mac Millera jak i Pete Davidsona.

“Chociaż żałuję, że już go nie ma / Nie chcę tego, co żyje w twojej głowie…” śpiewa w utworze, dodając, “Wiem, że łamie Ci serce, kiedy znowu płaczę po nim”.

Dalej “Przejdziemy przez to… jestem dziewczyną z bagażem…”.

Warto dodać, że w tytułowym utworze “Thank U, Next” artystka również odniosła się do tragicznie zmarłego rapera: “Chciałabym powiedzieć ‘Dziękuję’ Malcolmowi, ponieważ był aniołem”.

Czy kiedykolwiek gwiazda pogodzi się z utratą Maca i ruszy dalej?! Miejmy nadzieję!

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello ma motyle w brzuchu! Z jakiego…

Ariana Grande i Mac Miller / fot. Instagram @sweetenersound
Ariana Grande i Mac Miller / fot. Instagram @ariaanababyy

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie